Podle 10 hodnocení
Apto Mercado - Con Garaje Privado se nachází v destinaci Conil de la Frontera a poskytuje ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Novo Sancti Petri Golf se nachází 18 km daleko, Park Genovés 47 km a Club de Golf Campano 11 km. Ubytování nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Playa de la Fontanilla se nachází 900 metrů odtud.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Benalup Golf & Country Club se nachází 36 km od ubytování Apto Mercado - Con Garaje Privado a Cortadura Fort 40 km od ubytování. Letiště Jerez leží 65 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Un lugar en el paraiso (24 m), Spacious apartment in Conil de la Frontera 65 m² (24 m), Apartamento Jacinto (34 m), Sol y playas (42 m), Apartamento Aryan - sólo familias (46 m), Apartamento El Carabinero WIFI AC FAMILIAS Y PAREJAS (46 m), Apartamento Conil Playa & céntrico, con Aire Acond y WIFI -SOLO FAMILIAS Y PAREJAS- (49 m), Esencia de Conil - Solo familias (49 m), Apartamento Terrazas de Conil (51 m), Apartamentos Villas Flamenco Rentals (54 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This spacious apartment features 2 bedrooms, a kitchen and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchen, which has a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and a microwave. The air-conditioned apartment features a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, a tea and coffee maker, a dining area as well as a quiet street view. The unit has 2 beds.
Při výběru Apto Mercado - Con Garaje Privado si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Apto Mercado - Con Garaje Privado začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Vydání faktury
Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Požární hlásiče
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 21:00:00
Od 07:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte objekt Apto Mercado - Con Garaje Privado, stačí zadat tyto souřadnice a budete tam, než se nadějete! - 36.280722,-6.088696
Apto Mercado - Con Garaje Privado je ideálním místem pro technicky zdatné lidi, kteří chtějí zůstat ve spojení! Užijte si během své návštěvy bezplatný vysokorychlostní internet.
Zůstaňte v Apto Mercado - Con Garaje Privado a ušetřete na parkování - je zahrnuto v ceně! Využijte této skvělé nabídky, abyste si mohli bez obav odpočinout.
Check-in v Apto Mercado - Con Garaje Privado začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Apto Mercado - Con Garaje Privado, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — AC Hotel Ciudad de Tudela by Marriott, Apartamentos Proamar, Casa Gusber 2, Entre Magnolios, Home2Book Design Cool Center Apt Las Palmas,
Více destinací — Hotely v Montjoly, Hotely v Prugovac, Hotely v Soufriere, Hotely v Narcheng, Hotely v Isla Grande,









