Podle 292 hodnocení
Apartments Osterstraße poskytuje ubytování v destinaci Norden. Norddeich vlakové nádraží je 7,3 km odtud a Otto Huus 31 km. V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Některé ubytovací jednotky mají také kuchyňský kout s lednicí, varnou deskou a toustovačem.
Amrumbank lightship se nachází 32 km od ubytování Apartments Osterstraße a Emden Kunsthalle art gallery je 32 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Haus Osterstraße (25 m), Osterhuus (101 m), Stadtvilla Stöhr (104 m), Haus Kachelot (191 m), Apartment Ferienwohnung Schäfer by Interhome (199 m), Ferienwohnung Windkunst (224 m), Ferienwohnung Docs Ruheinsel (226 m), Ferienhaus In Norden Mit Großem Garten (262 m), BUDE16 Boardinghouse (290 m), Casa Corina (299 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Boasting a private entrance, this apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the fully equipped kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a toaster. The apartment has parquet floors, a seating area with a flat-screen TV with satellite channels, a coffee machine, a dining area, as well as a wardrobe. The unit has 1 bed.
The unit has 2 beds.
Při výběru Apartments Osterstraße si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Apartments Osterstraße začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 00:00:00
Od 00:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Chcete-li snadno najít svůj objekt Apartments Osterstraße, stačí zadat tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam! - 53.597848,7.211441
Ubytujte se v Apartments Osterstraße pro bezproblémový zážitek z internetu! Naše zařízení je hrdé na to, že poskytuje bezplatné Wi-Fi, takže můžete být během své návštěvy propojeni.
Už nehledejte - ubytovací zařízení nabízí hostům místa zdarma!
Check-in v Apartments Osterstraße začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Apartments Osterstraße, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Hotel-Restaurant Weinhaus Grebel, Landhaus Mucha - Ferienwohnungen - Naturpark Partner, Gästehaus Tanne des DGD e.V., Ferienwohnung Juliantje 15205, Cozy Apartment in Grevenbroich,
Více destinací — Hotely v Maranjān, Hotely v Tafuna, Hotely v Romsée, Hotely v Libreville, Hotely v Pakbeng,









