Fantastické
10,0 /10

Celkové hodnocení hotelu

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome, Leukerbad

★★★
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • 3954 Leukerbad, Švýcarsko Švýcarsko - Zobrazit na mapě
10,0 /10
Fantastické
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome se může pochlubit výhledem na hory a nabízí ubytování s barem a balkonem. Golfové hřiště Sion se nachází přibližně 37 km odtud. Crans-sur-Sierre se nachází 32 km od tohoto ubytování. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.

Tento apartmán má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 2 koupelny. Koupelna je vybavená sprchou a vanou.

Nedaleko od ubytování se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Sportarena Leukerbad se nachází 1,3 km od ubytování Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome a Gemmibahn je 1,5 km od ubytování.

Vybavení
Pokud hledáte místo, kde si můžete dát drink a setkat se s dalšími hosty, pak je bar v objektu ideálním místem pro vás. Barmani jsou velmi přátelští a ujistí se, že máte dobrý čas v baru. Tak na co ještě čekáte? Přijďte dolů do nejlepšího baru! V našem zařízení je spolehlivé připojení k internetu. Hosté jsou v našem ubytovacím zařízení vítáni, ale vezměte prosím na vědomí, že v ubytovacím zařízení nejsou povoleni žádní domácí mazlíčci. Hosté si mohou vychutnat komfortní jídlo s mikrovlnnou troubou k dispozici. Nabízí nádherný výhled, prvotřídní zákaznický servis a úžasné zařízení. Podívejte se na naše webové stránky a rezervujte si pobyt ještě dnes!

Nedaleké hotely a jiné ubytování Apartment Ringstrasse - Utoring-12 by Interhome (0 m), Apartment Ringstrasse - Utoring-14 by Interhome (0 m), Apartment Ringstrasse - Utoring-2 by Interhome (0 m), Apartment Ringstrasse - Utoring-22 by Interhome (0 m), Apartment Ringstrasse - Utoring-3 by Interhome (0 m), Apartment Ringstrasse - Utoring-34 by Interhome (0 m), Apartment Ringstrasse - Utoring-38 by Interhome (0 m), Apartment Ringstrasse - Utoring-49 by Interhome (0 m), Apartment Ringstrasse - Utoring-51 by Interhome (0 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

1 Extrabed(s) available, charges apply.Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
ApartmánPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán
Vybavení pokoje
  • Vytápění
Koupelna
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna,
  • Sprcha, sprchový kout,
  • Toaleta, WC,
  • Vana, koupací vana
Média a technologie
  • Přehrávač CD,
  • Kabelové televizní kanály,
  • Televize
Jídlo a pití
  • Jídelní prostor,
  • Myčka nádobí,
  • Chladnička,
  • Vařič,
  • Pec,
  • Mikrovlnka,
  • Kávový přístroj,
  • Kuchyně,
  • Kuchyňské náčiní
Exteriér a výhled
  • Balkón,
  • Výhled na horský masiv
Bezbariérový přístup
  • Vyšší podlaží jsou dostupná výtahovým zařízením
Charakteristika budovy
  • Byt v budově

This spacious apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 2 bathrooms with a bath and a shower. The fully equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony with mountain views, this apartment also features a coffee machine and a TV with cable channels. The unit has 4 beds.

Hodnocení ubytování Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome

Při výběru Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome

Ceny v hotelu Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome

Obecné Obecné

Parkovací místo, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu

Aktivity Aktivity

Sjezdové lyžování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Místnost pro lyžování

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Jídlo a pití Jídlo a pití

Nápojový bar

Úklidová služba Úklidová služba

Prádelní služba

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory

Bezpečnost Bezpečnost

Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Fyzický odstup Fyzický odstup

Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu, Přepážky či jiné překážky mezi hosty a personálem v potřebných situacích

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome Parkování

Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.

Podmínky – Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome

Příjezd Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome Příjezd

Od 16:00:00 Do 19:00:00

Odjezd Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome Odjezd

Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 CHF. Způsob platby kauce: cash.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
     
Kontaktní údaje Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome v Leukerbad

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou souřadnice globálního polohového systému (GPS) společnosti Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome?

Chcete-li snadno najít svůj objekt Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome, stačí zadat tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam! - 46.373604,7.628896

Poskytuje Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome internet zdarma?

Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome ví, jak udělat radost vašim hostům - přístup k internetu zdarma! Užijte si relaxaci na tomto úžasném místě s vědomím, že budete připojeni k internetu, kdykoli to bude potřeba.

Kdy se můžu v kempu Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome ubytovat a kdy zase odhlásit?

Check-in v Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.

Jak mohu kontaktovat Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome?

Jakmile provedete rezervaci na Apartment Ringstrasse - Utoring-31 by Interhome, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.