Fantastické
9,0 /10

Celkové hodnocení hotelu

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome, Løkken

●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • 9480 Løkken, Dánsko Dánsko - Zobrazit na mapě
9,0 /10
Fantastické
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome se nachází v destinaci Løkken. Pláž Strand Lokken se nachází 300 metrů odtud, Faarup Sommerland 15 km a Maják Rubjerg Knude 15 km. Toto ubytování nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu s sprchou. Apartmán má také posezení a koupelnu.

Lindholm Hills se nachází 42 km od ubytování Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome a Jens Bangs Stenhus je 47 km daleko. Letiště Aalborg leží 34 km od ubytování.

Vybavení
Zapomeňte na potíže s hledáním parkoviště - pokryjeme vás! Užijte si u nás bezplatné a snadné parkování. V zájmu všech našich hostů Vás prosíme, abyste se zdrželi kouření. Vážíme si vaší spolupráce v této věci! Naše ubytování Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome nabízí exkluzivní koupelny pro každého z našich hostů, což vytváří skutečně soukromý a pohodlný zážitek! Rezervujte u nás a zažijte nezapomenutelné chvíle! Naše útulné pokoje jsou ideálním místem k odpočinku během vašeho pobytu a zajišťují úspěch v každém z vašich plánovaných projektů.

Nedaleké hotely a jiné ubytování Charming Retreat in Lokken - By Traum Ferienwohnungen (13 m), Løkken Bright Apartment (Sommerlyst) (31 m), Charming Retreat in Lokken - By Traum Ferienwohnungen (32 m), Beautiful Two-Storey, Central Holiday Home - Damgårdsvej 15A (33 m), Lovely Holiday Apartment Centrally Located In Løkken (33 m), Apartment Maelle - 150m from the sea by Interhome (33 m), Sommerlyst (34 m), Charming Retreat in Lokken - By Traum Ferienwohnungen (34 m), Holiday Home Christin - 275m from the sea by Interhome (52 m), Holiday Home Gisken - 600m from the sea by Interhome (59 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

1 Babycot available, charges apply.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
ApartmánPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán
Vybavení pokoje
  • Vysoušeč prádla,
  • Sezení,
  • Automatická pračka
Koupelna
  • Sprcha, sprchový kout,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna,
  • Toaleta, WC
Média a technologie
  • Televize,
  • Rozhlas,
  • Přehrávač CD
Jídlo a pití
  • Kuchyně,
  • Pec,
  • Vařič,
  • Kuchyňské náčiní,
  • Chladnička
Exteriér a výhled
  • Terasovitý prostor
Bezbariérový přístup
  • Vyšší podlaží jsou dostupná pouze po schodišti

Featuring 1 bedroom, this apartment offers 1 bathroom with a shower, a seating area and terrace where you can relax. Meals can be prepared in the kitchen, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. This apartment features a washing machine, tumble dryer and a TV. The unit has 1 bed.

Hodnocení ubytování Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome

Při výběru Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome

Ceny v hotelu Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome

Obecné Obecné

Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo

Aktivity Aktivity

Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km)

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory

Bezpečnost Bezpečnost

Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Fyzický odstup Fyzický odstup

Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu, Přepážky či jiné překážky mezi hosty a personálem v potřebných situacích

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů

Internet Internet

Informace o internetu nejsou k dispozici.

Parkování Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.

Podmínky – Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome

Příjezd Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome Příjezd

Od 16:00:00 Do 00:00:00

Odjezd Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome Odjezd

Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
Kontaktní údaje Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome v Løkken

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou GPS souřadnice Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome?

Chcete-li snadno najít svůj objekt Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome, stačí zadat tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam! - 57.368201,9.707417

Máme u Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome bezplatné parkoviště?

Nemusíte se starat o nalezení parkovacího místa během svého pobytu v tomto objektu - poskytují bezplatné parkování pro všechny své hosty!

V kolik hodin je v ubytování Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome možné provést check-in a check-out?

Check-in v Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.

Jaký je nejlepší způsob, jak kontaktovat Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome?

Jakmile provedete rezervaci na Apartment Ingert - 250m from the sea by Interhome, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.