Celkové hodnocení hotelu
Apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach se nachází v Trogiru a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Archeologický park Salona se nachází 25 km daleko, Stadion Park Mladeži 29 km a Diokleciánův palác 30 km. Ubytování nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Marinova Draga se nachází 300 metrů odtud.
Tento apartmán s výhledem na moře má satelitní TV, kuchyňský kout s dobrým vybavením včetně lednice, mikrovlnné trouby a varné desky a koupelnu s fénem.
V ubytování Apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach se podává kontinentální snídaně.
Spaladium Arena se nachází 29 km od ubytování Apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach a Split Archaeological Museum 30 km od ubytování. Letiště Split leží 5 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Beautiful apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach (3 m), Apartments with parking space Trogir - 11316 (28 m), Apartments with parking space Trogir - 17609 (51 m), Sea view Apartment in Trogir near the beach (86 m), Apartmani Ivan (91 m), Villa Bareta (93 m), Apartmani Area Doma (95 m), 102 stil (96 m), Villa Bareta 2 (97 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchenette. The twin/double room also offers a barbecue. The spacious twin/double room provides a private entrance, a tea and coffee maker, a terrace with sea views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 2 beds.
Při výběru Apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Vaření lekce
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Parkování na ulici
Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury
Patio , Venkovní sezení , Venkovní ohniště
Prádelní služba, Denní pokojová služba
Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 14:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Hledáte Apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach? Díky těmto souřadnicím ji najdete během chvilky! - 43.505605,16.261595
Apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach ví, jak důležité je zůstat během svého pobytu ve spojení - nabízí bezplatné Wi-Fi, takže bez ohledu na to, kam vás vaše cesta zavede, síť je vždy na dosah!
Apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach zajišťuje, že všichni jeho hosté mají vše, co potřebují - a to také znamená parkování zdarma!
Check-in v Apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Apartment for two persons with sea view in Trogir near the beach, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — Apartments by the sea Barbat, Rab - 18462, Apartman Iva, Inheritance Suite Dubrovnik, Villa Casa di Perla, Stone House Josipa,
Více destinací — Hotely v Liwa, Hotely v Tököl, Hotely v Nyoma Rap, Hotely v Ban Phe, Hotely v Isaka,









