Score uit 27 beoordelingen
Apartment Bless by Interhome bevindt zich in Schutterzell, op 26 km van Europa-Park Hoofdingang en 30 km van Musée Würth France Erstein, in een omgeving waar je kunt fietsen. De accommodatie ligt op 17 km van Natuurreservaat Rohrschollen, en is voorzien van een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, een tv met satellietzenders, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, een wasmachine, en 1 badkamer met een douche.
Musée historique de Strasbourg ligt op 30 km van het appartement, en Jardin botanique de l'Université de Strasbourg ligt 39 km verderop.
Houd er rekening mee dat het volledige bedrag van de reservering voor aankomst voldaan dient te worden. zal een bevestiging sturen met gedetailleerde betalingsinformatie. Na volledige betaling zullen de gegevens van de accommodatie, zoals het adres en het afhaalpunt voor de sleutel, naar je worden gemaild.
Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Boasting 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower, this spacious apartment has a well-fitted kitchen and a seating area. In the well-equipped kitchen, guests will find a refrigerator, kitchenware, an oven and a microwave. This apartment has a washing machine, a coffee machine, a TV with satellite channels and a patio. The unit offers 3 beds.
Bij het kiezen van Apartment Bless by Interhome, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij Apartment Bless by Interhome beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats
Jazda na rowerze
Tuinzone
Kamers zonder roken, Gehele accommodatie rookvrij
Medewerkers volgen alle veiligheidsrichtlijnen van de lokale overheid
Contactloze in- en uitcheckprocedure, Naleving van afstandsregels, Schermen of fysieke afscheidingen tussen medewerkers en gasten in relevante ruimtes
Linnengoed, handdoeken en wasgoed gewassen volgens de richtlijnen van de lokale overheid, Gastenverblijf wordt na elk verblijf ontsmet
Internetinformatie is niet beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar.
Vanaf 17:00:00 Tot 19:00:00 uur
Tot 10:00:00 uur
Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden. De accommodatie kan een borg van 200.00 EUR vereisen. Betaalmethode voor de borg: cash.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Op zoek naar Apartment Bless by Interhome? Markeer de locatie in uw GPS met behulp van deze coördinaten en u zult er sneller zijn dan de bliksem. - 48.403828,7.841574
Wanneer u in Apartment Bless by Interhome verblijft, verdwijnen uw parkeerzorgen - het is er!
Inchecken bij Apartment Bless by Interhome begint bij 17:00:00 en uitchecken is vóór 10:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij Apartment Bless by Interhome, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Duitsland — Apartment Kandern, Ostseekrabbe, Alter Reichshof FW 307 und 403, FeWo HoLiDay MAIsoNETTE Allgäu, Ferienwohnung Nürtingen Loft-Style,
Meer bestemmingen — Hotels in Sinspert, Hotels in Célon, Hotels in Trankill, Hotels in Woodlands, Hotels in Isaka,