Ocena na podstawie 10 opinii
Obiekt Apartman 14 położony jest w miejscowości Banja Koviljača w regionie Central Serbia i oferuje balkon oraz widok na ogród. Na miejscu zapewniono taras, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne Wi-Fi.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), telewizor z płaskim ekranem oraz klimatyzację. Na miejscu znajduje się kuchnia.
Hotele i noclegi w pobliżu Teodora (54 m), Apartman Park (113 m), Apartman RUŽICA (157 m), Studio Slavica (169 m), Apartman LiBra (176 m), Nina (178 m), Zvezdica (179 m), Magi (185 m), Apartment in Banja Koviljaca (189 m), Apartman Maksimovic 2 (189 m),
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. Boasting a terrace with garden views, this apartment also features air conditioning and a flat-screen TV. The unit has 1 bed.
Wybierając Apartman 14, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Apartman 14 zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, akceptujemy zwierzęta domowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
przestronny taras
absolutny zakaz palenia, system klimatyzacji
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 12:00:00 do 22:00:00
od 07:00:00 do 10:00:00
Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Za pomocą kilku prostych kliknięć możesz zlokalizować obiekt Apartman 14. Wystarczy, że jego współrzędne wpiszesz do swojej aplikacji mapowej - jesteś w drodze na miejsce w mgnieniu oka. - 44.51148,19.155382
Apartman 14 wie jak sprawić, by ich goście czuli się jak w domu - z darmowym internetem nigdy nie będziesz zbyt daleko od świata!
Obiekt Apartman 14 wie, jak stresujące może być szukanie parkingu, dlatego oferuje bezpłatne miejsca dla swoich gości! Nie musisz już tracić czasu na szukanie i stresować się kosztami.
Zameldowanie w obiekcie Apartman 14 rozpoczyna się o 12:00:00, a wymeldować się można do 10:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Apartman 14, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Serbia — hotele — Apartman Pero, Apartmani Marić in Vrnjacka Banja, Tešić Seoska Idila, S S Apartman, Elowen,
Więcej celów podróży — Hotele Neman, Hotele Kampong Selayun, Hotele Tabuiroa, Hotele Ciudad del Este, Hotele Meerzorg,









