Velmi dobré
7,6 /10

Podle 169 hodnocení

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

Apartamento tranquilo, cerca del centro, Logroño

●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • Calle Quintiliano 16, 1ºD, 26004 Logroño, Španělsko Španělsko - Zobrazit na mapě
7,6 /10
Velmi dobré
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

Apartamento tranquilo, cerca del centro se nachází v destinaci Logroño a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Riojaforum Conference Centre se nachází jen 600 metrů odtud. Spanish Federation of Friends of the Camino de Santiago Associations se nachází 1,1 km od tohoto apartmánu a Logrono, vlakové nádraží 1,7 km.

Apartmán má také koupelnu.

Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování Apartamento tranquilo, cerca del centro patří Logroño Town Hall, Co-Cathedral of Santa María de la Redonda a La Rioja Museum. Letiště Logroño–Agoncillo je od ubytování Apartamento tranquilo, cerca del centro 17 km.

Vybavení
Zastavte se na naší přepážce s turistickými informacemi, kde získáte informace o všech vašich cestovních potřebách. Čistota je jednou z nejdůležitějších věcí, které byste měli mít doma. Ve skutečnosti je to vyžadováno zákonem! To znamená, že naše ložní prádlo a ručníky se perou nejen podle místních předpisů, ale také podle mezinárodních předpisů, takže si můžete být jisti, že vždy jdou nad rámec toho, co je nezbytné k získání čistého ložního prádla. Naši hosté budou srdečně přivítáni ve svém soukromém pokoji s přístupem do koupelny. Chceme, aby se u nás cítili jako doma a užívali si toho nejlepšího pohodlí! Užijte si nejlepší ceny za kvalitní ubytování, pouze u nás! Získejte skvělou hodnotu za peníze a vynikající služby - podívejte se, co dnes můžeme nabídnout.

Nedaleké hotely a jiné ubytování Las Terrazas de Manzanera con zona exterior by apartamentos Logrono (48 m), Living Colors Logroño GARAJE Aire wifi by Apartamentos Logrono (76 m), Apartamento Manzanera (82 m), AC Hotel La Rioja by Marriott (158 m), Albergue Albas EXCLUSIVO para Peregrinos (180 m), Manzanera, junto Ayuntamiento y Riojaforum (197 m), UN JARDIN EN LA CIUDAD gran piso y super terraza en el centro By Apartamentos con aire acondicionado Logroño (246 m), Apartamento EL RINCON LOGROÑES (253 m), Apartamento Girasol Centro de Logroño (276 m), La casita del artista By Clabao (276 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Apartmán se 3 ložnicemiPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán se 3 ložnicemi
Koupelna
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna
Charakteristika budovy
  • Byt v budově
Služby pro rodiny a zábava
  • Stolní hry a puzzle
Úklid a desinfekce
  • Dezinfekční prostředek na ruce

The unit has 3 beds.

Hodnocení ubytování Apartamento tranquilo, cerca del centro

Při výběru Apartamento tranquilo, cerca del centro si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Apartamento tranquilo, cerca del centro

Ceny v hotelu Apartamento tranquilo, cerca del centro začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Apartamento tranquilo, cerca del centro

Obecné Obecné

Parkovací místo, Bezplatné parkování, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Služby na recepci Služby na recepci

Informace pro turisty

Úklidová služba Úklidová služba

Pantoflík na žehlení

Různé Různé

Ústřední topení

Bezpečnost Bezpečnost

Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi

Bezpečnost potravin a nápojů Bezpečnost potravin a nápojů

Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní, Pečlivě zabalené pokrmy při donášce

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování Apartamento tranquilo, cerca del centro Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. K dispozici je soukromé parkování.

Podmínky – Apartamento tranquilo, cerca del centro

Příjezd Apartamento tranquilo, cerca del centro Příjezd

Od 15:00:00

Odjezd Apartamento tranquilo, cerca del centro Odjezd

Do 12:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
 
Kontaktní údaje Apartamento tranquilo, cerca del centro Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Apartamento tranquilo, cerca del centro v Logroño

 
Často kladené dotazy
GPS souřadnice Apartamento tranquilo, cerca del centro.

Potřebujete najít Apartamento tranquilo, cerca del centro? Už nehledejte - máme pro vás přesné souřadnice! Nyní přístup na toto místo nemohl být jednodušší. - 42.469055,-2.434349

Nabízíte bezplatné Wi-Fi v hotelu Apartamento tranquilo, cerca del centro?

Apartamento tranquilo, cerca del centro ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení. Takže můžete sledovat své e-maily a zprávy z domova bez obav!

Je v hotelu Apartamento tranquilo, cerca del centro bezplatné parkování?

Když zůstanete v Apartamento tranquilo, cerca del centro, vaše obavy z parkování zmizí - je to tam!

V kolik hodin je v ubytování Apartamento tranquilo, cerca del centro možné provést check-in a check-out?

Check-in v Apartamento tranquilo, cerca del centro začíná na 15:00:00 a check-out je před 12:00:00.

Jaké jsou nejlepší způsoby, jak kontaktovat Apartamento tranquilo, cerca del centro?

Jakmile provedete rezervaci na Apartamento tranquilo, cerca del centro, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.