Apartamento Edificio Oceania minimum 30 days nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Park El Poblado se nachází 1,7 km odtud a Park Lleras 2 km. Tento apartmán poskytuje soukromý bazén, zahradu, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního stravování.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením a 2 koupelny. Apartmán má také koupelnu.
Během pobytu v ubytování Apartamento Edificio Oceania minimum 30 days můžete využívat různá wellness zařízení včetně sauny a vířivky.
Plaza de Toros La Macarena se nachází 6 km od ubytování Apartamento Edificio Oceania minimum 30 days a Laureles Park 6,2 km od ubytování. Letiště Olaya Herrera leží 4 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Hotel Dann Carlton Belfort Medellin (164 m), Casa Prado Mar (189 m), Apartamento Ave Maria (374 m), Casa campestre en poblado (452 m), Apartamento amueblado en el Poblado Medellín - SAN (483 m), Recuerdos de mi Tierra (494 m), La Quinta by Wyndham Medellin (539 m), Bio 26 Apartments (551 m), V Grand Hotel, a member of Radisson Individuals (607 m), Hotel Rulay Medellin (633 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment's standout feature is the private pool. The air-conditioned apartment features 1 bedroom, 2 bathrooms and a kitchen. The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. Guests can benefit from a terrace and a balcony. The unit offers 3 beds.
Při výběru Apartamento Edificio Oceania minimum 30 days si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Apartamento Edificio Oceania minimum 30 days začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parní místnost, Vodní vířivka / jacuzzi, Koupací bazén
Zahrada , Patio
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Apartamento Edificio Oceania minimum 30 days, stačí zamířit na tyto souřadnice a dorazit do cíle v žádném okamžiku! - 6.220321,-75.567266
Apartamento Edificio Oceania minimum 30 days vás doprovází - internet zdarma je zahrnut v ceně vašeho pobytu!
Když zůstanete v Apartamento Edificio Oceania minimum 30 days, vaše obavy z parkování zmizí - je to tam!
Check-in v Apartamento Edificio Oceania minimum 30 days začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Apartamento Edificio Oceania minimum 30 days, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Kolumbie — SWEET LILY´S PLACE, 104 Hermoso Apartamento Norte, Apartamento en Chapinero, Bogotá, Ecolodge Maruamake, Kasaurora,
Více destinací — Hotely v Guérande, Hotely v Kampong Mata Mata, Hotely v Tabuiroa, Hotely v Dargai, Hotely v Diamond,









