Ocena na podstawie 93 opinii
Obiekt Apartament z osobną sypialnią w pięknej kamienicy w centrum, położony w dzielnicy Krzyki w miejscowości Wrocław, zapewnia bezpłatne Wi-Fi i pralkę. W pobliżu znajduje się: Stacja kolejowa Wrocław Główny. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Anonymous Pedestrians – 1,7 km, Centrum handlowe Galeria Dominikańska – 1,4 km.
W apartamencie zapewniono patio, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i piekarnik, a także łazienkę (1) z prysznicem. Obiekt oferuje widok na miasto dla gości do podziwiania. Ręczniki i pościel są dostępne w apartamencie.
W pobliżu obiektu Apartament z osobną sypialnią w pięknej kamienicy w centrum znajdują się liczne atrakcje, takie jak Opera Wrocławska, Teatr Muzyczny Capitol i Muzeum Narodowe. Lotnisko Lotnisko Wrocław znajduje się 10 km od obiektu.
Hotele i noclegi w pobliżu 3B Loft City Apartment (14 m), Apartament Turkusowy w centrum (14 m), Indigo 2 Apartment z antresolą (14 m), Cosy LOFT 4 in the City Center, wi-fi, Check-in 24h (14 m), Cosy Loft 1 city center (14 m), Loft 5 in a city centre (14 m), Loft 6 w centrum miasta (14 m), No 30 stylish apartment in the City Center- 24h Check-In (14 m), Orange Studio Cozy & New Apartment near Rynek (14 m), No 47 Old Town Apartment (14 m),
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Featuring a private entrance, this apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchenette that is equipped with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment provides a flat-screen TV, a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker as well as city views. The unit offers 2 beds.
Wybierając Apartament z osobną sypialnią w pięknej kamienicy w centrum, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Apartament z osobną sypialnią w pięknej kamienicy w centrum zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, Bezpłatne WiFi w całym budynku
wycieczki piesze, puby
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
wino i szampan
parking przy drodze
szybkie meldowanie / wymeldowanie, indywidualne procesy meldowania / wymeldowania, Możliwość otrzymania faktury za pobyt
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje wieloosobowe, windy, pokoje z izolacją akustyczną, system ogrzewania, pokoje hipoalergiczne, absolutny zakaz palenia, obszar wyznaczony dla palących
kamery monitoringu w miejscach publicznych, system monitoringu na zewnątrz budynku, gaśnice przeciwpożarowe
Zameldowanie/wymeldowanie bez kontaktu fizycznego, Dostępne są transakcje bez użycia gotówki, Przestrzegane są zalecenia dotyczące zachowania odległości społecznej
Stosowane są środki chemiczne do czyszczenia, które skutecznie hamują rozwój koronawirusa, Materiały takie jak pościel, ręczniki czy inny tekstylia prane są zgodnie z zaleceniami władz miejscowych, Pokoje są zabezpieczane po sprzątaniu aż do momentu przyjazdu kolejnych gości
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parking na ulicy jest dostępny.
od 14:30:00
do 11:00:00
Dzieci w wieku od 0 do 5 lat przebywają bezpłatnie, korzystając z łóżeczka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Jeśli szukasz w pośpiechu obiektu Apartament z osobną sypialnią w pięknej kamienicy w centrum, to mamy właśnie to, czego potrzebujesz: jego współrzędne! Nie szukaj dalej i zanotuj te magiczne liczby, aby szybko się tam dostać. - 51.100894,17.049127
Weź laptopa i przygotuj się do surfowania - Apartament z osobną sypialnią w pięknej kamienicy w centrum daje gościom dostęp do darmowego, szybkiego internetu, aby mogli pozostać połączeni podczas wakacji!
Zameldowanie w obiekcie Apartament z osobną sypialnią w pięknej kamienicy w centrum rozpoczyna się o 14:30:00, a wymeldować się można do 11:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Apartament z osobną sypialnią w pięknej kamienicy w centrum, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Polska — hotele — Domek w Górach z Balią, Paulińska 18 by Homeprime, TOTU TODAY-SIENNA GROBLA APARTAMENTY, Faktura VAT, self check-in, Domki letniskowe OWRAC, Baza Noclegowa ARKADIA,
Więcej celów podróży — Hotele Kingisepp, Hotele Potters Village, Hotele Huraa, Hotele Tukuhora, Hotele Irene,









