Podle 33 hodnocení
Alsol se může pochlubit výhledem na moře a poskytuje ubytování s balkonem a kávovarem. Pláž Praia de Quarteira se nachází přibližně 500 metrů odtud. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření, cyklistice a dalším aktivitám.
Tento apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na město. Tento apartmán s klimatizací nabízí také posezení, pračku a koupelnu s fénem.
Přístaviště Vilamoura se nachází 4,6 km od ubytování Alsol a Kostel São Lourenço 11 km. Letiště Faro leží 23 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Alsol C 5361-1 (37 m), Alsol C 5360 (41 m), Alsol C 5365-1 (42 m), #286 Avenida de Ceuta - Alsol by Home Holidays (45 m), Bright & Stylish 2bedflat 5min Walk to beach in Quarteira Vilamoura (52 m), RS Apartamento (72 m), Apartamento Alfarrobeira Mar (80 m), AL Apartamento Alsol (88 m), Apartamento Azul (109 m), XperienceHouse Algarve (118 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower and a bidet. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The spacious apartment features a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area, a flat-screen TV with cable channels, as well as sea views. The unit has 4 beds.
Při výběru Alsol si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Alsol začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Windsurfingové vybavení, Turistika pěšky, Jízda na kole, Potápěčské aktivity, Jezdecké aktivity, Vodní park, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parkovací místa pro handicapované
Vydání faktury
Patio , Slunná terasa
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezpečnostní schránka
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů, Lékárnička k dispozici, K dispozici teploměry pro hosty, K dispozici roušky pro hosty
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 14:00:00
Do 10:30:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Alsol, máme pro vás všechny souřadnice, které vám pomohou rychle najít! - 37.06866,-8.099025
Popadněte svůj notebook a připravte se na surfování – Alsol poskytuje hostům přístup k bezplatnému, vysokorychlostnímu internetu, takže mohou zůstat připojeni i na dovolené!
V naší nemovitosti se nemusíte starat o parkování - máme bezplatná parkovací místa, která na vás čekají!
Check-in v Alsol začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:30:00.
Jakmile provedete rezervaci na Alsol, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Portugalsko — Casa Flor de Sal - moradia no Centro de Faro!, WHAT a fish, Casa dos Avózinhos, Praia da Luz, Lovely studio fully equipped near subway N5, Apartment in Porches - Algarve 53167,
Více destinací — Hotely v Velika Palančište, Hotely v Gibraltar, Hotely v Majuro, Hotely v Miquelon, Hotely v Chaiya,









