Podle 15 hodnocení
Almara se nachází v centru města Málaga a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a dobré vybavení včetně lednice a kávovaru. Mezi zajímavá místa v blízkém okolí patří Pláž Playa de la Malagueta a Museo del Vidrio y Cristal de Málaga. Parque de Málaga se nachází 1 km od tohoto apartmánu a Katedrála Málaga 800 metrů.
Tento apartmán má kuchyň s mikrovlnnou troubou, toustovačem a varnou konvicí. Koupelna je vybavená vanou nebo sprchou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování Almara patří Museum Jorge Rando, Picasso muzeum a Alcazaba. Letiště Malaga leží 10 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Acogedor y céntrico apartamento (3 m), Charming Malaga Stay Walk to Top Sights (5 m), Rooftop apartment & private jacuzzi in the center by REMS (5 m), Home Art Refino (5 m), Refino Central Studio (16 m), Refino 11 (18 m), Apartamento Biznaga Malaga (21 m), Holidays2Malaga Refino Pool and Parking (28 m), Apartamento centro Málaga (37 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Meals can be prepared in the kitchen, which has a refrigerator, kitchenware, a microwave and a toaster. The studio offers air conditioning, a washing machine, as well as a private bathroom boasting a bath or a shower and a hairdryer. The unit has 2 beds.
Při výběru Almara si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Almara začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Výtahová zařízení , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Hasicí zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 16:00:00 Do 23:30:00
Od 00:00:00 Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
S těmito souřadnicemi můžete okamžitě ukázat na objekt Almara! - 36.725867,-4.419224
Almara rozmazluje své hosty s bezplatným internetem, který jim umožní zůstat ve spojení během svého pobytu zde!
Check-in v Almara začíná na 16:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Almara, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









