Podle 13 hodnocení
Alderdi Eder by People Rentals se nachází v centru města San Sebastián. Pláž Playa de La Concha se nachází jen 200 metrů daleko a Calle Mayor 300 metrů. Peine del Viento se nachází 3 km od tohoto apartmánu a Ostrov Santa Clara 3,2 km.
Tento apartmán má 1 ložnici a kuchyň s lednicí, myčkou nádobí a kávovarem. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování Alderdi Eder by People Rentals patří Divadlo Victoria Eugenia, Kongresová a přednášková hala Kursaal a Promenáda La Concha. Letiště San Sebastián leží 21 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Talaia Suite by FeelFree Rentals (28 m), Heart of San Sebastian⎮Walk Score 99⎮3 Baths (36 m), Modern & spacious apartment near La Concha Bay (39 m), The Rentals Collection | Bahia II (39 m), Playa de La Concha 10 by FeelFree Rentals (45 m), Pensión Garibai (51 m), Garden (52 m), Brand New I Beachfront I 3 min Old Town ANVERS (52 m), Lava (52 m), Brand New⎮ Beachfront ⎮3 min Old Town Nuun (52 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
In the fully equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious apartment features a washing machine, a tea and coffee maker and heating. The unit has 1 bed.
Při výběru Alderdi Eder by People Rentals si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Alderdi Eder by People Rentals začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Vydání faktury
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Lékárnička k dispozici, Dostupná zdravotní péče
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Parking information is not available.
Od 15:00:00 Do 20:00:00
Od 00:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 8.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Alderdi Eder by People Rentals? Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a budete tam v žádném okamžiku! - 43.320227,-1.983883
Check-in v Alderdi Eder by People Rentals začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Alderdi Eder by People Rentals, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — The Moon Studio by Hello Homes Sitges, La Quintana de Mary, ARENA y Mar Sunny Home by Cadiz4Rentals, La Canciella de Mijares, Juan Belmonte II - ONGI ETORRI,
Více destinací — Hotely v Bijakovići, Hotely v Drugyel Dzong, Hotely v Tîrnauca, Hotely v Thulusdhoo, Hotely v Hani i Elezit,








