Podle 22 hodnocení
Alcanar Costa se nachází v destinaci Alcanar a nabízí terasu. Delta de l'Ebre se nachází 35 km odtud, Castell de Alcalá de Xivert 44 km a Plaza Constitucion 20 km. Ubytování nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Playa Maricel se nachází 1,2 km odtud.
Tento apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, klimatizaci a obývací prostor. Toto ubytování má kuchyň.
Hrad Peñiscola se nachází 28 km od ubytování Alcanar Costa a Tortosa Cathedral 36 km od ubytování. Letiště Castellón-Costa Azahar leží 69 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Comfortable Apartment in Alcanar with Shared Pool (57 m), Residencial Alcanar Costa (86 m), Villa Marinada, vacaciones frente al mar (354 m), Villa Bianca espectacular casa delante del mar (410 m), Apartamento en la playa de Les Cases de Alcanar (843 m), Apartamento con piscina y vistas al mar desde 65 euros por día (1.55 km), CASA MARISA (2.01 km), Bahía de Montecarlo (2.77 km), Casa Estela (3.06 km), Casa Estela (3.06 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment's special feature is the private pool. The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. Featuring a terrace, this apartment also provides air conditioning, a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds.
Při výběru Alcanar Costa si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Alcanar Costa začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Bazén venkovní, Venkovní bazén (letní), Plavecký bazén, Koupací bazén
Patio
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Chystáte se do Alcanar Costa? Dostaňte se tam okamžitě s těmito souřadnicemi! Najděte objekt rychlostí blesku a připravte se na nezapomenutelný zážitek. - 40.560062,0.533013
Alcanar Costa zajišťuje, že všichni jeho hosté mají vše, co potřebují - a to také znamená parkování zdarma!
Check-in v Alcanar Costa začíná na 16:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Alcanar Costa, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Urban Rooms B&R, Ideal Property Mallorca - Tobalu, Rufo - Casablanca House, La Escalerica, Apartamento Caballero Home,
Více destinací — Hotely v Don Som, Hotely v Ulánbátar, Hotely v Rasdu, Hotely v Siusega, Hotely v Yalı,









