Celkové hodnocení hotelu
Albufeira Skylight 2 by Homing se nachází v destinaci Albufeira a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Pláž Praia da Oura se nachází 1,9 km odtud a Jardim Público de Albufeira 4,4 km. Vlakové nádraží Tunes se nachází 11 km od tohoto apartmánu a Přístaviště Vilamoura 16 km.
Tento apartmán má balkon, 2 ložnice, obývací prostor a kuchyň s dobrým vybavením včetně lednice a myčky nádobí. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Přístaviště Albuferia se nachází 6,1 km od ubytování Albufeira Skylight 2 by Homing a Nákupní centrum Algarve 10 km daleko. Letiště Faro leží 39 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Albufeira Sky Light with Pool by Homing (3 m), Casa Vila Magna T1 (3 m), LizHolidays (3 m), Magna Studio (3 m), Vila Magna 109 Dream Lodging (4 m), Vila Magna 302 Dream Lodging (5 m), Casa Vila Magna (6 m), CASA Vila Magna T0 (7 m), Charmosous Flat (8 m), Comfy Home (9 m),
Please note that late check-in takes place directly at the accommodation between 19:00 and 00:00 and costs €30.
This spacious apartment is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the kitchen, guests will find a refrigerator, a dishwasher, an oven and a microwave. This apartment features a washing machine, a tea and coffee maker, a TV and a balcony. The unit offers 5 beds.
Při výběru Albufeira Skylight 2 by Homing si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Albufeira Skylight 2 by Homing začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 15:30:00 Do 19:00:00
Do 10:30:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Hledáte Albufeira Skylight 2 by Homing? Jednoduše zadejte tyto souřadnice do GPS a my vás tam dostaneme okamžitě! - 37.099949,-8.225207
V Albufeira Skylight 2 by Homing se hosté mohou zdarma připojit ke světu - objevujte a zůstaňte během svého pobytu ve spojení!
Check-in v Albufeira Skylight 2 by Homing začíná na 15:30:00 a check-out je před 10:30:00.
Jakmile provedete rezervaci na Albufeira Skylight 2 by Homing, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Portugalsko — AZEITÃO DAMAS VILLA, FLH Cascais Wooden Spacious Apartment, CC Downtown Palace - G, Solar de Arrayollos by PURUS, Charming 1BR with Terrace Views of Bridge | By Airnest,
Více destinací — Hotely v Traiguén, Hotely v Blue Bay, Hotely v Bel Ombre, Hotely v Chejuu, Hotely v Acoua,









