Podle 6 hodnocení
Agréable studio se nachází v destinaci Bourgueil a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Château des Rèaux se nachází 5,6 km daleko, Zámek Montsoreau 16 km a Zámek Chinon 17 km. Vlakové nádraží Saumur se nachází 29 km od tohoto apartmánu a Zámek Rivau 29 km.
Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice, trouby, pračky, mikrovlnné trouby a varné desky. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Zámek Ussé se nachází 18 km od ubytování Agréable studio a Zámek Langeais je 21 km daleko. Letiště Tours Val de Loire leží 65 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Charmant studio centre de Bourgueil (0 m), Studio centre de Bourgueil au calme (6 m), Bourgueil - Grand appartement proche CNPE Chinon (52 m), Chambres d'Hôtes Rue du Poids (64 m), Maison de charme (110 m), (B-2) bourgueil Studio N•2 (145 m), Le Petit Picard (171 m), Palais abbatial de Bourgueil (176 m), La Maison du Bourg Joly (207 m), Idéal famille, 2 chambres au calme (236 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Meals can be prepared in the kitchen, which features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment features a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker, a dining area, as well as a flat-screen TV. The unit has 1 bed.
Při výběru Agréable studio si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Agréable studio začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Skladování zavazadel
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování.
Od 16:00:00 Do 22:30:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Agréable studio, stačí zamířit na tyto souřadnice a dorazit do cíle v žádném okamžiku! - 47.281554,0.169689
Agréable studio ví, že internet je nutností na dovolené, takže se o to postaral za vás - nabízí svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení!
Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování pro všechny hosty - nemusíte se starat o nalezení místa!
Check-in v Agréable studio začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Agréable studio, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Hôtel Restaurant Le Grand Large - Face à la plage - Ile de Ré, Cité Radieuse - Le Corbusier, Charmant petit appartement place de l eglise, Les échappées belles de l'Océan, Studio Les Aigues Marines-75 by Interhome,
Více destinací — Hotely v Kralendijk, Hotely v Hongkong, Hotely v Koshtëbë, Hotely v Tsambaiin Hiid, Hotely v Kilyos,









