Podle 181 hodnocení
AAC Málaga - Apartamento muy cómodo y bien comunicado, a 1,3km del centro se nachází v Malaze a poskytuje ubytování s klimatizací, výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Museum Jorge Rando je 1,3 km daleko a Picasso muzeum 1,9 km.
Všechny ubytovací jednotky mají posezení s rozkládací pohovkou, TV s plochou obrazovkou, kuchyň s dobrým vybavením a jídelní částí, trezor a vlastní koupelnu s fénem. K dispozici je také lednice, myčka nádobí, mikrovlnná trouba a varná konvice.
Relaxovat můžete také ve sdíleném loungi.
Museo del Vidrio y Cristal de Málaga se nachází 1,6 km od ubytování AAC Málaga - Apartamento muy cómodo y bien comunicado, a 1,3km del centro a Malaga nádraží je 2,2 km daleko. Letiště Malaga leží 9 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování AAC Málaga - Apartamento con terraza, muy amplio, totalmente equipado, cerca del centro y nuevo! (4 m), AAC Málaga - Apartamento luminoso y nuevo, a 1,3km del centro de Málaga (4 m), WintowinRentals Cozy Apartment Near Center (22 m), WintowinRentals Cozy newly renovated apartment in Malaga (22 m), WintowinRentals Comfort Stay in Málaga (22 m), El Rincón del Reino (32 m), MalagaSuite Comfortable Home Apartments (36 m), WintowinRentals Hideaway Loft with Style in Málaga (36 m), House in Malaga (44 m), Quiet and central Málaga apartment (86 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This air-conditioned apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. Guests can make meals in the kitchen that is equipped with a refrigerator, a dishwasher, a microwave and a toaster. The apartment features tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, a washing machine, a dining area as well as city views. The unit offers 2 beds.
This air-conditioned apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. The well-equipped kitchen has a refrigerator, a dishwasher, a microwave and a toaster. The apartment features tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, a washing machine, a dining area as well as city views. The unit offers 2 beds.
Při výběru AAC Málaga - Apartamento muy cómodo y bien comunicado, a 1,3km del centro si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu AAC Málaga - Apartamento muy cómodo y bien comunicado, a 1,3km del centro začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni, Wi-Fi v celém objektu
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Vydání faktury
Společenský prostor
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Výtahová zařízení , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezpečnostní schránka, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 16:00:00 Do 23:30:00
Od 00:30:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 1 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít AAC Málaga - Apartamento muy cómodo y bien comunicado, a 1,3km del centro co nejdříve? Žádný problém! Máme pro vás přesné souřadnice, díky kterým se tam dostanete během chvilky. - 36.725921,-4.435426
V AAC Málaga - Apartamento muy cómodo y bien comunicado, a 1,3km del centro chápeme potřebu zůstat během svého pobytu ve spojení. To je důvod, proč všichni hosté mají k dispozici bezplatný přístup k internetu, který vám pomůže zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou doma!
Check-in v AAC Málaga - Apartamento muy cómodo y bien comunicado, a 1,3km del centro začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na AAC Málaga - Apartamento muy cómodo y bien comunicado, a 1,3km del centro, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Casa Cantera del Berrocal, Singular loft en los pinares de Covaleda, Soria, Casa Uri, Apartamento con piscina a pasos del mar, Wake up with the sea! Enjoy private pool!,
Více destinací — Hotely v Vega de Logares, Hotely v Deh Sabz, Hotely v Namosau Government Station, Hotely v Monte Carlo, Hotely v Kofarnihon,








