Podle 6 hodnocení
A-Laghoa se může pochlubit výhledem na hory a poskytuje ubytování s balkonem a varnou konvicí. Parque Nacional de Timanfaya se nachází přibližně 23 km odtud. Ubytování nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Playa de las Coloradas se nachází 1,4 km odtud.
Tato vila má 3 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu s bidetem. Koupelna je vybavená vířivkou a vanou.
Montañas de Fuego Mountains se nachází 25 km od ubytování A-Laghoa a Lanzarote Golf Resort 26 km od ubytování. Letiště Lanzarote leží 29 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Villa Pura Vida (24 m), 3BR Home - Private Heated Pool - Parking (52 m), Far-Island Villa (57 m), Casa Kimbella (98 m), Villa Menta Relaxing corner in front of the Ocean (99 m), Casa Aurelia - By AZ Rentals (155 m), Villa Pola Marinas (163 m), Casa Jona - By AZ Rentals (169 m), Serena Holiday Homes by LIVVO (171 m), TARAZET by Buenavilla (182 m),
Please note that the outdoor hydromassage spa bathtub service has a surcharge of €10 per night.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Guests will have a special experience as this villa features a hot tub. Featuring 3 bedrooms and 1 bathroom with a bath, this villa offers a well-fitted kitchen and a terrace. Guests will find a refrigerator, an oven, a microwave and a tea and coffee maker in the kitchen. The villa also has a barbecue. Boasting a balcony with garden views, this villa also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 4 beds.
Při výběru A-Laghoa si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu A-Laghoa začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Patio
Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 00:00:00
Od 01:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
A-Laghoa je snadné najít! Stačí najít souřadnice a budete o krok blíže k objevení všeho, co máme. - 28.866115,-13.796105
Pro ty, kteří hledají připojení k internetu bez potíží, A-Laghoa vás pokryje! Všichni hosté mají přístup k bezplatné Wi-Fi - ideální pro zastavení jakýchkoli internetových chutí.
Hosté našeho ubytování mají nyní o jednu starost méně - parkování zdarma! Díky tomu, že jejich stres je již pod kontrolou, se mohou soustředit na to, aby si svůj pobyt maximálně užili.
Check-in v A-Laghoa začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na A-Laghoa, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









