Podle 20 hodnocení
302 Comodidad, AptoFamiliar, 2Habs, Usaquen & Arte se nachází v destinaci Bogotá a může se pochlubit balkonem. Nákupní centrum Unicentro se nachází jen 1,5 km daleko a Andino Shopping Mall 6,3 km. Toto ubytování nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice, mikrovlnné trouby a pračky. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Stadion El Campin se nachází 11 km od ubytování 302 Comodidad, AptoFamiliar, 2Habs, Usaquen & Arte a Mezinárodní výstaviště Corferias je 14 km daleko. Mezinárodní letiště El Dorado leží 16 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování 202 Arte & Comodidad, apartamento familiar en Usaquen (0 m), Hotel Black Usaquen (86 m), Aparta estudio tipo loft Usaquen / Cozy loft in Bogota (151 m), Bien ubicado, cómodo y funcional (151 m), Loft Santa Bárbara Usaquén (151 m), Loft Bogotá (165 m), Loft de lujo en Bogotá BBQ Rooftop Gym (226 m), Entorno 127 en Usaquén (226 m), Hotel Santa Barbara Real (280 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The fully equipped kitchen has a refrigerator, a microwave and a tea and coffee maker. A seating area with a flat-screen TV, a washing machine and a terrace are available in this spacious apartment. The unit has 3 beds.
Při výběru 302 Comodidad, AptoFamiliar, 2Habs, Usaquen & Arte si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 302 Comodidad, AptoFamiliar, 2Habs, Usaquen & Arte začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 00:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Potřebujete najít 302 Comodidad, AptoFamiliar, 2Habs, Usaquen & Arte? Už nehledejte - máme pro vás přesné souřadnice! Nyní přístup na toto místo nemohl být jednodušší. - 4.702241,-74.032089
Je čas se připojit! Hosté hotelu 302 Comodidad, AptoFamiliar, 2Habs, Usaquen & Arte mohou využít bezplatný internet pro všechny své potřeby procházení webu.
Naše nemovitost má vše pod kontrolou - parkování zdarma v ceně! Už se nemusíte starat o to, kde schovat své auto při prohlídce města.
Check-in v 302 Comodidad, AptoFamiliar, 2Habs, Usaquen & Arte začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 302 Comodidad, AptoFamiliar, 2Habs, Usaquen & Arte, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Kolumbie — Lindo y acogedor apartamento, Hostal Casa Yare Soul, Ocobos Club Campestre, Moderno y Acogedor apartamento en Ibague 201, Hotel Tramonti,
Více destinací — Hotely v Smith Point, Hotely v El Recreo, Hotely v Charlotte, Hotely v Vaduz, Hotely v Ða Gia,









