Celkové hodnocení hotelu
2BED/2BATH Bliss, Private Parking se nachází v destinaci Windsor a může se pochlubit balkonem. Legoland Windsor se nachází jen 2,6 km daleko a Dorney Lake 12 km. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Zámek Windsor se nachází 1,7 km odtud.
Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 2 koupelny s sprchou. Tento apartmán poskytuje také posezení, pračku a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
LaplandUK se nachází 12 km od ubytování 2BED/2BATH Bliss, Private Parking a Thorpe Park 14 km od ubytování. Letiště Londýn Heathrow leží 18 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Castle Views - 2 Bed 2 Bath - Free Parking (1 m), Spacious Luxury Penthouse, 2BR, Private Parking (2 m), Modern 2 Bed Apartment - Allocated Parking (2 m), 2BR Gem, Private Parking & Private Garden (3 m), 3BR Retreat, Allocated Parking, Private Garden (3 m), Luxury Penthouse - Castle Views - 2 Bed & Parking (3 m), 2BR Luxury Penthouse, Cinema Room, Private Parking (4 m), Chic 2 Bed Flat - Balcony - Allocated Parking (4 m), Stylish 2 Bed 2 Bath Apartment - Allocated Parking (5 m), 1BR Gem, Private Parking (6 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
The spacious apartment has 2 bedrooms and 2 bathrooms with a shower and free toiletries. Meals can be prepared in the kitchen, which is fitted with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment features a washing machine, a coffee machine, a flat-screen TV and a balcony. The unit has 2 beds.
Při výběru 2BED 2BATH Bliss, Private Parking - By Tempstay si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 2BED 2BATH Bliss, Private Parking - By Tempstay začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Zahrada
Výtahová zařízení , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Hasicí zařízení
Lékárnička k dispozici
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 21:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 250.00 GBP.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte 2BED 2BATH Bliss, Private Parking - By Tempstay, máme přesně to, co potřebujete: jeho souřadnice! Už dál nehledejte a poznamenejte si ta magická čísla, abyste se tam rychle dostali. - 51.47927,-0.623991
2BED 2BATH Bliss, Private Parking - By Tempstay zajišťuje, že jejich hosté mají skvělý zážitek - proto mají internet zdarma, aby bylo vše ještě jednodušší.
Nehledejte nic jiného než 2BED 2BATH Bliss, Private Parking - By Tempstay! Užijte si bezplatné parkování pro všechny hosty.
Check-in v 2BED 2BATH Bliss, Private Parking - By Tempstay začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 2BED 2BATH Bliss, Private Parking - By Tempstay, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Pellipar Gatelodge, The Hideaway, Cairnsmore - Uk34533, Droylsden Guest House, Highlands,
Více destinací — Hotely v Loumbila, Hotely v Karbābād, Hotely v Rohero, Hotely v Bukavu, Hotely v Brzeće,









