Podle 48 hodnocení
2 The Cottage nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Reebok Stadium se nachází 17 km odtud a Aintree dostihová dráha 21 km. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Haydock Racecourse se nachází 12 km odtud.
Tento apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také balkonem s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavená sprchou, pračkou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.
Casbah Coffee Club se nachází 24 km od ubytování 2 The Cottage a Anfield Stadium 27 km daleko. Letiště Johna Lennona Liverpool leží 33 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování The Cottage Hideout (6 m), 1 The Cottage (21 m), Modern, sleeps 5, parking, semi rural, Upholland (105 m), 1750's cottage with open fire and beams (675 m), Old Store Cottage, Up Holland (1.05 km), Spacious 3 Bedroom Home Perfect for Families, Groups & Contractors with free parking (1.44 km), Orrell Cosy Apartment with free parking (1.44 km), Thirlmere (1.73 km), 3 Double Bedrooms, Lancashire Townhouse, a base to explore (2.32 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This spacious apartment comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a bath and free toiletries. The well-equipped kitchen features a stovetop, a dishwasher, an oven and a microwave. The apartment provides a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a private entrance, a coffee machine as well as garden views. The unit offers 2 beds.
Při výběru 2 The Cottage si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 2 The Cottage začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Vydání faktury
Zahrada , Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby
Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 20:00:00
Od 05:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 21 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 GBP.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte 2 The Cottage, máme právě takové souřadnice, které vám pomohou rychle se tam dostat! - 53.54665,-2.718988
2 The Cottage je ideálním místem pro technicky zdatné lidi, kteří chtějí zůstat ve spojení! Užijte si během své návštěvy bezplatný vysokorychlostní internet.
Hosté 2 The Cottage mohou zapomenout na parkovací poplatky a užít si svůj pobyt bez obav!
Check-in v 2 The Cottage začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 2 The Cottage, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Treacle Cottage At Treacle Den - E5385, 2 bedroom apartment on Peebles High Street, Carines Barns - Tre, En-suite in Chelsea, Rubys Retreat - 6 Berth Caravan in Newquay, Cornwall,
Více destinací — Hotely v Bangui, Hotely v Elwa, Hotely v Jamestown, Hotely v Mogadišo, Hotely v Astoria,









