Podle 60 hodnocení
2 pièces, Centre ville, 100 mètres des plages. Se nachází v Mentonu, v oblasti, kde se můžete věnovat šnorchlování. Pláž Plage Marche se nachází 300 metrů odtud a Grimaldi Forum Monaco 11 km. Toto ubytování s výhledem na město nabízí bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou a fénem.
Pokud budete chtít poznat zdejší oblast, můžete se v okolí věnovat pěší turistice, lyžování a rybaření a 2 pièces, Centre ville, 100 mètres des plages. Vám může zajistit pronájem jízdního kola.
Chapiteau of Monaco se nachází 13 km od ubytování 2 pièces, Centre ville, 100 mètres des plages. A Klášter Cimiez 28 km.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Corso Home- central apartment in Menton (29 m), L'Orient Palace Apartments (39 m), Le charme au coeur de Menton! (45 m), Pavillon d'Angleterre au cœur de la ville (50 m), Hôtel Miléade L'Orangeraie - Menton (52 m), Résidence Pierre & Vacances Les Citronniers (56 m), Menton centre Cosy and spacious (60 m), Cosy 2 p au coeur de menton (62 m), T3 City Center MENTON- PARKING (63 m), Villa Isola (64 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The fully equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. The apartment provides a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a coffee machine, a seating area as well as garden views. The unit offers 2 beds.
Při výběru 2 pièces , Centre ville , 100 mètres des plages. si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 2 pièces , Centre ville , 100 mètres des plages. začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Sportovní rybolov, Sjezdové lyžování, Windsurfingové vybavení, Kánoování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Potápěčské aktivity, Jezdecké aktivity, Aktivity se šnorchlem, Hraní minigolfu, Vodní sporty v hotelu, Pobřeží, Dočasné výstavy umění, Prohlídky barů, Stand-up komediální představení, Promítání filmů večer, Procházky pěšky, Cyklistické výlety, Večeře s tematikou, Happy hour, Exkurze nebo přednášky o místním kulturním dědictví, Koncert živé hudby / vystoupení, Sportovní přenosy
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Nápojový bar
Relaxační masáže
Transfer z/na letiště, Půjčovna aut, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Garážové parkování, Kyvadlový autobus
Vydání faktury
Kadeřnické a kosmetické služby, Malý obchod v areálu
Rodinné ubytování , Ústřední topení , Klimatizační zařízení
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
K dispozici je garážové parkování.
Od 15:00:00 Do 23:00:00
Od 06:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít 2 pièces , Centre ville , 100 mètres des plages.? Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a budete tam v žádném okamžiku! - 43.774794,7.499846
2 pièces , Centre ville , 100 mètres des plages. ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatný přístup k internetu!
Check-in v 2 pièces , Centre ville , 100 mètres des plages. začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 2 pièces , Centre ville , 100 mètres des plages., sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — The Chess Hotel, La Rivière, Villa Ty Laouen, chambres de l'étang de la Demoiselle, 75m apartment in Saint-Jean-de-Maurienne,
Více destinací — Hotely v Drugyel Dzong, Hotely v Oure, Hotely v Bayetovka, Hotely v Kingston, Hotely v Calliaqua,









