Podle 9 hodnocení
2 Bed penthouse, rooftop terrace, panoramic views se může pochlubit výhledem na bazén a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. La Cala Golf se nachází přibližně 16 km odtud. Tento apartmán s výhledem na hory nabízí bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na moře. Koupelna je vybavená bidetem a vířivkou.
Pokud budete chtít poznat zdejší oblast, můžete se v okolí věnovat pěší turistice.
Plaza de Espana se nachází 22 km od ubytování 2 Bed penthouse, rooftop terrace, panoramic views a Benalmadena přístav 29 km. Letiště Malaga leží 39 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Vue panoramique à Calahonda (127 m), Lovely Apartment In Mijas With Wifi (136 m), CALAHONDA Apartamento 2 dormitorios (177 m), Geweldig Appartement Met Zeezicht! (182 m), Bellavista Hills apartments in Calahonda,Málaga (234 m), Ultimate Rentals - Appartement Mijas Met Geweldig Zeezicht (251 m), NEW: LUXURIOUS PENTHOUSE WITH JACUZZI & SEA VIEW (265 m), Ultimate Rentals - Appartement Met Adembenemend Zeezicht in Mijas Calahonda (289 m), Terraza al mediterráneo (326 m), Calahonda luxury apartment with a stunning sea view (333 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment's standout features are the hot tub and fireplace. Boasting 2 bedrooms, this spacious apartment has 1 bathroom with a bidet, a seating area and terrace where you can relax. The fully equipped kitchen has a refrigerator, a dishwasher, an oven and a toaster. The air-conditioned apartment features a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a coffee machine, a dining area as well as sea views. The unit offers 3 beds.
Při výběru 2 Bed penthouse, rooftop terrace, panoramic views si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 2 Bed penthouse, rooftop terrace, panoramic views začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Turistika pěšky
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Bazén venkovní, Plavecký bazén, Koupací bazén
Zahrada , Patio , Slunná terasa
Prádelní služba
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 16:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Hledáte 2 Bed penthouse, rooftop terrace, panoramic views? Označte jeho polohu v GPS pomocí těchto souřadnic a budete tam rychleji než blesk. - 36.509322,-4.728216
2 Bed penthouse, rooftop terrace, panoramic views nabízí svým hostům zvláštní výhodu - zcela zdarma internet! Žádné další poplatky nebo povinnosti, jen neomezený přístup pro vaše pohodlné potěšení z prohlížení.
V naší nemovitosti se nemusíte starat o parkování - máme bezplatná parkovací místa, která na vás čekají!
Check-in v 2 Bed penthouse, rooftop terrace, panoramic views začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 2 Bed penthouse, rooftop terrace, panoramic views, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Villa Soraida, Apartamento en primera línea de playa A - Marbella Centro, Veracruz 10-C Deluxe Apartment Levante Beach, Hogar de vacaciones - HomeyGalicia, Casa Rural La Jirola - El Mirador,
Více destinací — Hotely v Abaga, Hotely v Gibraltar, Hotely v Triesen, Hotely v San Nicolás Tlazala, Hotely v Fayaoué,









