Celkové hodnocení hotelu
2 Bed in Peak District 83789 se nachází v destinaci Mellor, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice. Victoria Baths se nachází 19 km odtud a Manchester Apollo 20 km. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Fletcher Moss Botanical Gardens se nachází 17 km odtud.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. V tomto prázdninovém domě jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
City of Manchester 'Etihad' Stadium se nachází 20 km od ubytování 2 Bed in Peak District 83789 a University of Manchester 21 km od ubytování. Letiště Manchester leží 20 km daleko.
We welcome a pet at some of our properties - If this listing shows the "Pets Allowed" symbol in the details above, please note only 1 pet is allowed to stay in the property.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This holiday home provides a fireplace. The holiday home features 2 bedrooms, 1 bathroom and a kitchen. Guests will find a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and an oven in the well-equipped kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. This holiday home has a washing machine, heating, a TV and garden views. The unit offers 3 beds.
Při výběru 2 Bed in Peak District 83789 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 2 Bed in Peak District 83789 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Jízda na kole
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Parkovací místa pro handicapované
Zahrada
Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 16:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Nemůžete najít své ubytování v 2 Bed in Peak District 83789? Zkontrolujte tyto souřadnice a buďte tam v žádném okamžiku! - 53.391,-2.0246
2 Bed in Peak District 83789 ví, jak zacházet se svými hosty dobře! Všichni hosté mají přístup k internetu zdarma - to je jen nabídka.
V 2 Bed in Peak District 83789 se ujistíme, že váš pobyt je co nejpohodlnější a nejpohodlnější tím, že nabízíme bezplatné parkování všem našim hostům. Takže se nemusíte obávat vysokých poplatků - jen si užijte pohodlné vybavení.
Check-in v 2 Bed in Peak District 83789 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 2 Bed in Peak District 83789, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Lincoln Holiday Retreat Cottage with Private Hot Tub, Harrogate Lifestyle Luxury Serviced ApartHotel, Beautiful Central 2 Bed Flat, Pass the Keys Characterful Countryside Retreat, Room with a View,
Více destinací — Hotely v Auberg, Hotely v Pos Abao, Hotely v Khŭm Prêk Hluŏng, Hotely v Macao, Hotely v Flora,









