Celkové hodnocení hotelu
2 bed property in Tattersett KT125 se nachází v destinaci Tattersett a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Blickling Hall se nachází 37 km odtud a Sandringham House Museum & Grounds 18 km. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Houghton Hall se nachází 8,2 km odtud.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu. V tomto prázdninovém domě jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Castle Acre Castle se nachází 18 km od ubytování 2 bed property in Tattersett KT125 a Holkham Hall je 20 km daleko. Mezinárodní letiště Norwich leží 46 km od ubytování.
We welcome a pet at some of our properties - If this listing shows the "Pets Allowed" symbol in the details above, please note only 1 pet is allowed to stay in the property.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The holiday home has 2 bedrooms, 1 bathroom and a kitchen. Guests can make meals in the fully equipped kitchen that features a refrigerator, kitchenware and an oven. The holiday home features a TV, a washing machine, a barbecue, a high chair for children as well as garden views. The unit has 3 beds.
Při výběru 2 Bed in Kings Lynn oc-kt125 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 2 Bed in Kings Lynn oc-kt125 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Parkovací místa pro handicapované
Zahrada
Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 16:00:00 Do 21:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Jste připraveni navštívit 2 Bed in Kings Lynn oc-kt125? Naše souřadnice vás tam dostanou během chvilky! - 52.8364,0.7358
2 Bed in Kings Lynn oc-kt125 je místo, kde se má stát! Užijte si během svého pobytu bezplatný vysokorychlostní internet.
Připravte se na nenáročnou prohlídku - naše ubytování poskytuje hostům bezplatné parkoviště!
Check-in v 2 Bed in Kings Lynn oc-kt125 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 2 Bed in Kings Lynn oc-kt125, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Hyde Park Rooms & Apartments, The Mill Forge Hotel, Sky's City Centre Apartments next to St James Park, Wembley Haven - 2 Bdr - Sleeps 9, The St Bees Knees,
Více destinací — Hotely v Sinajana, Hotely v Tabuiroa, Hotely v Le Prêcheur, Hotely v Dušanbe, Hotely v Bocono,









