Podle 19 hodnocení
1Dest - Appartamento La Torre se nachází v destinaci Riva del Garda a může se pochlubit výhledem na město. Pláž Spiaggia Sabbioni se nachází jen 900 metrů daleko a Castello di Avio 35 km. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště lze využívat za poplatek.
Tento apartmán má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená bidetem a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
V ubytování 1Dest - Appartamento La Torre je k dispozici pronájem jízdního kola.
Lago di Molveno se nachází 42 km od ubytování 1Dest - Appartamento La Torre a MUSE 43 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Casa Anna (5 m), App Angela - Ponale 3 (7 m), The Harbor Old House - Happy Rentals (8 m), 1Dest - Downtown Balcony & View (9 m), Hotel Centrale (21 m), RivApartmentsDowntowN Travel (25 m), RivApartmentsDowntowN Urban (27 m), RivApartmentsDowntowN Love (27 m), 1Dest - Queen of the Lake (29 m), Hotel Sole Relax & Panorama (30 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring a private entrance, this apartment consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a bidet. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment features tiled floors, a seating area, a washing machine, a wardrobe as well as mountain views. The unit offers 3 beds.
Při výběru 1Dest - Appartamento La Torre si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 1Dest - Appartamento La Torre začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Transfer z/na letiště, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Garážové parkování, Doprava z letiště, Doprava na letiště, Kyvadlový autobus
Vydání faktury
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Lékárnička k dispozici
Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování.
Od 16:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let platí 20.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
S několika jednoduchými souřadnicemi jste na cestě do 1Dest - Appartamento La Torre v žádném okamžiku! Tak je popadněte a vydejte se na cestu - v této úžasné lokalitě na vás čeká spousta úžasných věcí. - 45.884875,10.840215
Pokud hledáte připojení k internetu, 1Dest - Appartamento La Torre vám kryje záda! Užijte si online zážitek zdarma při každém pobytu.
Check-in v 1Dest - Appartamento La Torre začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 1Dest - Appartamento La Torre, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Itálie — Dbhousetaormina, GILU', Villetta, Villa Porto Rapallo Portofino Coast, Casa Bilù by PortofinoVacanze,
Více destinací — Hotely v Lyubimets, Hotely v Yigo, Hotely v Paikbara, Hotely v Majuro, Hotely v Ouangani,









