شقه غرفه وصاله مطله vip se nachází v destinaci Hafr Al Baten a může se pochlubit vířivkou. Toto ubytování nabízí balkon, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán s klimatizací má TV s plochou obrazovkou, 2 ložnice a obývací prostor. Toto ubytování má kuchyňský kout.
Letiště Al Qaisumah-Hafar Al Batin leží 27 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování شقه غرفه وصاله وإطلاله وطاولة طعام هاديه وآنيقه (799 m), شقه وغرفه وصاله ومطبخ كامل هاديه عائليه (801 m), شقق منزال 1 (864 m), Rose Park Apartment hotel (883 m), شقق الوسام الفندقية (924 m), فندق روند (979 m), شقة مفروشة فاخره (1.14 km), غرفه وصاله ومطبخ فندقي صغير هاديه (1.19 km), درة الراشد للشقق المخدومة (1.19 km), شقق الحرير للشقق المخدومة (1.25 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment's special feature is the hot tub. The apartment's kitchenette is available for cooking and storing food. Featuring a balcony, this apartment also offers air conditioning, heating and a flat-screen TV. The unit offers 6 beds.
Při výběru شقه غرفه وصاله مطله vip si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu شقه غرفه وصاله مطله vip začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Stanice pro nabíjení elektromobilů
Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je nabíjecí stanice pro elektromobily.
Od 12:00:00 Do 12:00:00
Od 12:00:00 Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Chcete-li snadno najít svůj objekt شقه غرفه وصاله مطله vip, stačí zadat tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam! - 28.403627,45.991498
شقه غرفه وصاله مطله vip ví, jak důležité je zůstat v kontaktu, a proto poskytuje všem svým hostům bezplatný přístup k internetu - bez jakýchkoli omezení!
Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování pro všechny hosty - nemusíte se starat o nalezení místa!
Check-in v شقه غرفه وصاله مطله vip začíná na 12:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na شقه غرفه وصاله مطله vip, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Saúdská Arábie — الرابطة للشقق المخدومة, Damac Al Jawharah Tower Apartments, سيتيز إن للشقق المخدومة, Kenana Al Aziziah Hotel by Orvana, فندق اسكنت العزيزيه - Askant Al Azizyia Hotel,
Více destinací — Hotely v Port St Mary, Hotely v Bratsigovo, Hotely v Stanley, Hotely v Boz-Beshik, Hotely v Palmyre,









