Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Sevan Comfortable Cottages by SeaSide
Sevan Comfortable Cottages by SeaSide sijaitsee rannan äärellä. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Asiakkailla on käytettävissään ulkotulisija, ja tarjolla on myös terassi.
Lentoasema ”Zvartnots International ” sijaitsee 77 km päässä majoituspaikasta.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 14:00–18:00 ja ulos viimeistään klo 12:00. Henkilökunta puhuu englantia ja venäjää.
Lemmikkieläimet ovat sallittuja ilman lisämaksua, ja kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Sisäänkirjautuminen edellyttää vähintään 18 vuoden ikää.
Huoneet ja varustelu
Kohteen Sevan Comfortable Cottages by SeaSide majoitusvalikoimaan kuuluvat loma-asunnot, yhteensä 4 majoitusyksikköä. Pinta-alaa kaikissa loma-asunnoissa on 65 m². Jokaisessa on 2 makuuhuonetta. Jokaisessa voi majoittua enintään 5 henkilöä. Vuoteina on 2 yhden hengen vuodetta ja 1 king size -vuode. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina kaikissa loma-asunnoissa on parveke.