1/10

Hostelli

Lake Sevan Hostel

Sargis Sevanatsi Street 17, 1501 Sevan, ArmeniaNäytä kartta

Kerrossänkypaikka yhteisessä makuusalissa - Unisex 1 henkilö Armenia
★ 8,1/108,1 Todella hyvä 164 arvostelua Booking.com
▦ 11 Huonevaihtoehdot 1 henkilölle
✓ 88 Mukavuudet Mukavuudet ja varustelu
Pysäköinti paikan päällä
Puutarha
Terassi

Tietoa majoituspaikasta

Majoittumisesi kohteessa Lake Sevan Hostel

Lake Sevan Hostel on hostelli, jonka asiakkailla on käytettävissään yhteiskeittiö ja yhteinen oleskelutila. Saatavilla on maksutonta pysäköintiä paikan päällä.

Asiakkailla on käytettävissään terassi, ja tarjolla on myös puutarha. Majoituspaikka tarjoaa maksuttoman Wi-Fi-yhteyden.

Majoituspaikasta on 73 km lentoasemalle ”Zvartnots International ”.

Uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 12:00.

Sisäänkirjautuvan asiakkaan on oltava vähintään 18 vuoden ikäinen.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Huoneet

Huonevaihtoehdot

Vertaile saatavilla olevia huoneita ja valitse oleskeluusi parhaiten sopiva vaihtoehto.

Kerrossänkypaikka yhteisessä makuusalissa - Unisex — 90 m²

  • 1 henkilö
  • 1 makuuhuone
  • 90 m²

Huone 1 - 1 yhden hengen vuode

Kohokohdat
  • Ilmastointi
  • Lämmitys
  • Kirjoituspöytä
  • Näkymä hiljaiselle kadulle
  • Näkymä sisäpihalle
  • Oleskelualue
  • Suihku
  • Enintään 1 henkilö
  • Pinta-ala: 90 m²

Käytännön tietoa majoittumisesta

Sisäänkirjautuminen

12:00–00:00

Uloskirjautuminen

Viimeistään klo 12:00

Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä

18 vuotta

Lemmikit

Lemmikit eivät ole sallittuja.

Lapset ja lisävuoteet

Sisäänkirjautumisen alaikäraja: 18 vuotta. Majoituspaikka ottaa vastaan vähintään 18-vuotiaita vieraita.

Pysäköinti

Henkilökunnan puhumat kielet
englanti venäjä

Lähialueen opas

Mitä kohteen Lake Sevan Hostel lähellä on?

Tutustu lähialueen nähtävyyksiin, luontokohteisiin ja pysäkkeihin.

Poimintoja lähialueelta

  • Teatteri ”Մշակույթի տուն” sijaitsee 520 m päässä majoituspaikasta linnuntietä.

  • Ranta ”Փիրուզյա լողափ” sijaitsee linnuntietä 5,7 km päässä.

  • Rautatieasema ”Սևան” sijaitsee 890 m päässä linnuntietä, ja arvioitu kävelyaika on noin 20 minuuttia.

Nähtävyydet ja hyödylliset paikat

Nähtävyydet

  • Մշակույթի տուն teatteri
    520 m
    noin 10 min kävellen
  • Սուրբ Հրեշտակապետաց եկեղեցի uskonnollinen rakennus
    1,9 km
    noin 35 min kävellen
  • Пик näköalapaikka
    3,1 km
  • Եկեղեցի Սբ. Աստվածածին uskonnollinen rakennus
    4,6 km
  • Սեւանավանք uskonnollinen rakennus
    4,6 km
  • Եկեղեցի Սբ. Առաքելոց uskonnollinen rakennus
    4,6 km
  • Գրողների հանգստյան տան ռեստորան nähtävyys
    4,6 km
  • Եկեղեցի Սբ. Հարություն rauniot
    4,6 km
  • Սուրբ Սարգիս եկեղեցի uskonnollinen rakennus
    7,5 km
  • Հայրավանք nähtävyys
    17,5 km

Luonto

  • Արջանոց vuorenhuippu
    3,6 km
  • Noy Land venesatama
    5,0 km
  • Փիրուզյա լողափ ranta
    5,7 km
  • Ոսկե ավազ ranta
    6,2 km
  • Փիրուզյա լողափ ranta
    11,3 km
  • Սառնուտ vuorenhuippu
    13,0 km
  • Մեծ Մայմեխ vuorenhuippu
    17,8 km
  • Մազազ vuorenhuippu
    18,8 km

Joukkoliikenne

  • Սևան rautatieasema
    890 m
    noin 20 min kävellen

Hissit ja köysiradat

  • Ծաղկաձորի ճոպանուղի 5 hiihtohissi
    22,5 km
  • Ծաղկաձորի ճոպանուղի 5 hiihtohissi
    23,0 km

Lentoasemat

  • Զվարթնոց միջազգային օդանավակայան (EVN) lentoasema
    65,0 km

Majoituspaikan mukavuudet

Täydellinen luettelo majoituspaikan palveluista ja mukavuuksista.

Pysäköinti

  • Pysäköinti paikan päällä

Yhteiset tilat

  • Puutarha
  • Terassi
  • Jaettu keittiö
  • Yhteinen lounge/TV-tila

Viihdepalvelut ja palvelut perheille

  • Lautapelejä/palapelejä

Fyysisen etäisyyden pitäminen

  • Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä

Sekalaista

  • Äänieristys huoneissa

Arvostelu

Mitä vieraat arvostavat täällä

Aitoa palautetta täällä yöpyneiltä asiakkailta.

Nostettu arvio

1) Hyvä sijainti, yhteensä melko lähellä järveä ja kaupunkia. 2) Myymälän vieressä. 3) Omistaja oli erittäin viileä, mutta ei puhunut englantia. 1) Kylpyhuoneessa ei ole verhoa, minkä vuoksi kylpyhuoneen...

Natasza N. 2019-10-01 · Suomi 9,1
Luotettava asiakaspalaute Riippumattomat arvostelulinkit auttavat asiakkaita vertailemaan todellisia majoituskokemuksia ennen varausta.
Jaa kokemuksesi Arvostelusi auttaa tulevia matkailijoita valitsemaan sopivan paikan varmemmin.
Lisää arvostelu
Kysymyksiä ja vastauksia - Lake Sevan Hostel
Mitkä ovat kohteen Lake Sevan Hostel GPS-koordinaatit?

Kohteen Lake Sevan Hostel GPS-koordinaatit ovat 40.544497, 44.962642.

Kuinka paljon huoneen varaaminen kohteessa Lake Sevan Hostel maksaa?

Huonehinnat kohteessa Lake Sevan Hostel alkavat hinnasta 9,9 €.

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat kohteessa Lake Sevan Hostel?

Sisäänkirjautuminen kohteessa Lake Sevan Hostel alkaa klo 12:00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 12:00 asti.

Mitä huonetyyppejä voin varata kohteessa Lake Sevan Hostel?

Kohteen Lake Sevan Hostel huonevaihtoehtoihin kuuluvat: Kerrossänkypaikka yhteisessä makuusalissa - Unisex.

Miten voin ottaa yhteyttä kohteeseen Lake Sevan Hostel?

Kun olet tehnyt varauksen kohteessa Lake Sevan Hostel, isännän yhteystiedot jaetaan, jotta voit ottaa yhteyttä majoituspaikkaan suoraan.

Kuinka pitkä linnuntie-etäisyys kohteeseen Զվարթնոց միջազգային օդանավակայան (EVN) on?

Etäisyys kohteeseen Զվարթնոց միջազգային օդանավակայան (EVN) on linnuntietä 65,0 km.

Missä kohde Noy Land sijaitsee majoituspaikkaan nähden?

Noy Land sijaitsee 5,0 km päässä majoituspaikasta linnuntietä.

Tutustu kohteeseen Sevan

Löydä lisää majoituspaikkoja kohteessa Sevan

Tutustu kohteen Sevan majoituspaikkoihin majoitustyypin mukaan.

Näytä kaikki majoituspaikat kohteessa Sevan