Hur många boenden finns på listan?
Antal boenden på listan: 1.
Macabling, Filippinerna: Hitta det bästa hotellet för dig. Jämför priser, recensioner, platser och bekvämligheter. Dra nytta av sista minuten-erbjudanden!
Macabling, Filippinerna

På South Breeze Balibago 3 minutes away from Santa Rosa Commercial Complex i Macabling kan gästerna bo i lägenheter och har tillgång till luftkonditionering.

Cozy Boo Bed and Breakfast near Enchanted Kingdom by Dynel i Santa Rosa är ett vandrarhem med en utomhuspool och massage, och poolen är öppen året runt. Det finns ett gemensamt kök och en gemensam lounge på boendet.

SMDC Park Residences Unit 202 i Ibaba erbjuder en utomhuspool, och poolen är öppen året runt. Det finns privat parkering på plats.

Condo unit near SM City Sta Rosa Unit 2 i Ibaba erbjuder en utomhuspool, och poolen är öppen året runt. Boendet erbjuder luftkonditionering.

SMDC Park Residences near SM City Sta Rosa i Ibaba erbjuder en utomhuspool, och poolen är öppen året runt. Gästerna har tillgång till luftkonditionering.

Condo unit near SM City Sta Rosa i Santa Rosa är ett lägenhetshotell och erbjuder en utomhuspool, och poolen är öppen året runt. Det finns luftkonditionering på boendet.

På Condo near SM City Sta Rosa i Ibaba finns en pool. Det finns privat parkering på plats.

PARK RESIDENCE Unit 219, SM City Santa Rosa, Laguna, by SMDC i Ibaba erbjuder en utomhuspool, och poolen är öppen året runt. Boendet erbjuder privat parkering på plats.

På Cernardo's Staycation Place 1 near Enchanted Kingdom i Ibaba finns luftkonditionering. Det finns gratis parkering på plats.

SMDC Park Residences Condo Unit 417 near SM City Sta Rosa i Ibaba är ett lägenhetshotell och erbjuder en utomhuspool, och poolen är öppen året runt. Boendet erbjuder privat parkering på plats.

På Condo Stay Near SM City Santa Rosa Mall i Ibaba finns en utomhuspool, och poolen är öppen året runt. Det finns luftkonditionering på boendet.

Sans Hotel near Enchanted Kingdom Santa Rosa Laguna erbjuder luftkonditionering. Receptionen är öppen dygnet runt.

Gäster på Dainty Den Z1223 - Cozy 1BR with Balcony Sunset View i Ibaba har tillgång till en pool. Det finns privat parkering på plats.

På Julzhome PH Properties by Juliet AfricaPervaze i Santa Rosa finns en utomhuspool, och poolen är öppen året runt. Här finns ett gemensamt kök och en gemensam lounge.

La Prima - The Perfect Urban Oasis i Santa Rosa är en villa, och gästerna har tillgång till en utomhuspool, och poolen är öppen året runt. Boendet erbjuder gratis privat parkering på plats.
Antal boenden på listan: 1.
Lägenhet.
Välj datum för din vistelse för att se aktuella priser och tillgänglighet.