Ocena na podstawie 1314 opinii
Obiekt Hostal Olga położony jest na wybrzeżu Costa Brava w miejscowości Sant Antoni de Calonge. Hotel ten oferuje bezpłatne rowery oraz kajaki, a także pokoje z prywatnym balkonem i widokiem na morze.
Pokoje w obiekcie Olga urządzono w prostym stylu. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka i wentylator. Niektóre pokoje wyposażona są w telewizor z płaskim ekranem.
W hotelu mieści się restauracja z tarasem wychodzącym na promenadę. Do dyspozycji Gości jest też bar, w którym można zamówić drinka lub przekąskę.
Lotnisko w mieście Girona oddalone jest od obiektu Olga Hostal o około 40 minut jazdy. Z hotelu dojechać można do Barcelony w około 75 minut.
Hotele i noclegi w pobliżu JVentura (14 m), Apartamento en 1 línea mar (77 m), Club Villamar - Apartment Amatella (99 m), Apartament Made in Costa Brava (110 m), Petit Paradís (112 m), Marina Boutique Duplex (141 m), Apartament Sant Antoni de Calonge (154 m), Casa Mundet Sant Antoni de Calonge (156 m), petit apartament a 100 m de la platja (159 m), Holiday Home El Raco by Interhome (172 m),
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.
This room comes with a TV.
This double room has a tile/marble floor. Room with sea views and balcony
Room with sea views and balcony
Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy oferuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, łazienkę oraz balkon z widokiem na morze. W tej opcji zakwaterowania znajduje się 1 łóżko.
Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy dysponuje łazienką oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko.
This air-conditioned double room is comprised of a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace. The unit has 2 beds.
Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy dysponuje łazienką oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Do dyspozycji Gości są 2 łóżka.
Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy oferuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, łazienkę oraz taras. W tej opcji zakwaterowania dostępne jest 1 łóżko.
Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy dysponuje łazienką oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Do dyspozycji Gości są 2 łóżka.
Jest to klimatyzowany pokój czteroosobowy z łazienką. Wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka.
Wybierając Hostal Spa Olga, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Hostal Spa Olga zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
plaża
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
gastromonia, pub, posiłki na wynos, bar z przekąskami, potrawy dietetyczne na zamówienie, wino i szampan, kawiarnia na terenie obiektu
bezpośredni dostęp do plaży
parking w hali garażowej, punkt ładowania samochodów elektrycznych, miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
recepcja czynna 24h, centrum informacji turystycznej, przechowalnia bagażu dla gości, usługi konsjerża dla gości, Możliwość otrzymania faktury za pobyt
przestronny taras, słoneczny taras, wyposażenie ogrodowe
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje wieloosobowe, windy, pokoje z izolacją akustyczną, system ogrzewania, absolutny zakaz palenia, system klimatyzacji
ochrona przez całą dobę, alarm bezpieczeństwa, detektor dymu, kamery monitoringu w miejscach publicznych, system monitoringu na zewnątrz budynku, gaśnice przeciwpożarowe
Obsługa stosuje się do zaleceń bezpieczeństwa wyznaczonych przez lokalne władze, W pomieszczeniach dla gości oraz kluczowych obszarach wspólnych dostępne są środki do dezynfekcji dłoni
Zameldowanie/wymeldowanie bez kontaktu fizycznego, Dostępne są transakcje bez użycia gotówki, Przestrzegane są zalecenia dotyczące zachowania odległości społecznej
Stosowane są środki chemiczne do czyszczenia, które skutecznie hamują rozwój koronawirusa, Materiały takie jak pościel, ręczniki czy inny tekstylia prane są zgodnie z zaleceniami władz miejscowych, Pokoje są poddawane dezynfekcji pomiędzy kolejnymi pobytami gości
Wszelkie naczynia i sztućce są poddawane procesowi dezynfekcji, Serwowane posiłki są zabezpieczone w sposób uniemożliwiający kontakt z zewnątrz
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny. Garaż parkingowy jest dostępny. Stacja ładowania pojazdów elektrycznych jest dostępna. Parking dla niepełnosprawnych jest dostępny.
od 15:00:00 do 23:00:00
do 12:00:00
Dzieci w wieku od 0 do 2 lat przebywają bezpłatnie, korzystając z dodatkowego łóżka. Dzieci w wieku od 3 do 8 lat płacą 25.00 EUR za noc, korzystając z dodatkowego łóżka. Dzieci od 9 lat płacą 30.00 EUR za noc, korzystając z dodatkowego łóżka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
2017 - 03
Zakwaterowanie było podstawowe i proste. Pracownicy byli bardzo mili i pomocni. Dostępne były bezpłatne rowery i kajaki. Najlepsza była lokalizacja, na miejscu mały bar, kawiarnia oraz ogródek, Hostal Olga położony jest przy promenadzie, zaledwie kilka metrów od plaży, w odległości 10 minut spacerem od supermarketów. W pokoju było trochę gorąco, wentylator nie był wystarczająco skuteczny, żeby zapewnić wystarczający komfort. Bardzo proste i słodkie śniadanie.
Pomocna?
Opinie i oceny umieszczone w niniejszej witrynie internetowej wyrażają subiektywne poglądy klientów oraz dostawców i nie przedstawiają stanowiska ehotelsreviews.com.
Opinie te niekoniecznie są zbieżne z opinią firmy ehotelsreviews.com o hotelu Hostal Spa Olga.
Potrzebujesz szybko znaleźć obiekt Hostal Spa Olga? Nie martw się - wpisz te współrzędne i będziesz na miejscu! - 41.846326,3.104372
To wspaniały dzień dla gości Hostal Spa Olga! Ciesz się darmowym internetem podczas swojego pobytu - bez żadnych ograniczeń.
Zameldowanie w obiekcie Hostal Spa Olga rozpoczyna się o 15:00:00, a wymeldować się można do 12:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Hostal Spa Olga, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Apartament Made in Costa Brava Sant Antoni de Calonge, Casa 4 dormitorios Sant Antoni a 500m de la playa Sant Antoni de Calonge, Atico 1 dormitorio Sant Antoni a 50m de la playa Sant Antoni de Calonge, Marina Park, House Fragata Sant Antoni de Calonge, Casa Mundet Sant Antoni de Calonge Sant Antoni de Calonge,
Hiszpania — hotele — Pereje Garden, Paz Atlántica, centro de A Coruña, Happy Travel Jasmine Higueron, La Perla, Apartamento Junto a la Playa,
Więcej celów podróży — Hotele Dhrymou, Hotele Varía, Hotele Georgetown, Hotele Aghbala, Hotele Adidomé,





















