Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa COP 30 - Apartamento Amplo
COP 30 - Apartamento Amplo (Belém) tarjoaa asiakkailleen ilmastoinnin. Majoituspaikasta on 1,3 km kohteeseen ”Docas Station” ja 1,6 km kohteeseen ”Ver-o-Peso Market”.
Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä, ja asiakkaat voivat käyttää maksutonta Wi-Fi-yhteyttä koko majoituspaikassa.
Lentoasema ”Júlio Cezar Ribeiro International ” sijaitsee 9 km päässä majoituspaikasta.
Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden, ja henkilökunta puhuu portugalia.
Lemmikkieläimet ovat sallittuja ilman lisämaksua, ja kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Tupakointi on kielletty majoituspaikassa. Polttarit ja vastaavat juhlat eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa.
Huoneet ja varustelu
Majoittujien enimmäismäärä huoneistossa on 6, ja makuuhuoneita on 1. Vuoteina on 3 parivuodetta. Huoneistossa ulkotilojen varustukseen kuuluu parveke. Käytettävissä on ilmastointi. Varustukseen kuuluu pesukone. Huoneistossa käytettävissä on taulu-tv.