1/10

Bed and breakfast

Bed & Breakfast Easy to Sleep

Langestreek 1 A, 8531 HV Lemmer, Països BaixosVeure mapa

Habitació Doble Deluxe amb Terrassa 2 persones Països Baixos
★ 9,5/109,5 Excepcional 281 opinions Booking.com
▦ 22 Opcions d'habitació Per a 2 persones
✓ 3030 Serveis Serveis i equipament
Esmorzar a l'habitació
Aparcament al carrer
Caixer automàtic
Mobiliari exterior
Calefacció
Habitacions per a no fumadors

Sobre l’allotjament

La teva estada a Bed & Breakfast Easy to Sleep

Bed & Breakfast Easy to Sleep a Lemmer és un bed and breakfast que posa a disposició dels hostes una terrassa. Els hostes tenen a la seva disposició aparcament gratuït.

Es pot demanar l'esmorzar a l'habitació. L'allotjament ofereix un servei de guardaequipatges i connexió Wi-Fi gratuïta. Hi ha menús per a dietes especials a petició.

En un radi de 3 km al voltant de l'allotjament es troba un camp de golf. La distància fins a l'aeroport «Groningen Eelde » és de 83 km.

L'allotjament pot emetre una factura de l'estada.

Les famílies poden allotjar-se amb infants de qualsevol edat.

Habitacions i equipament

Bed & Breakfast Easy to Sleep disposa de 2 habitacions dobles i habitacions amb dos llits individuals, amb superfícies d’entre 26 i 36 m². A totes les habitacions, la capacitat màxima és de 2 persones per allotjament. Els dormitoris tenen 1 llit king-size.

Els banys privats inclouen una dutxa i un assecador de cabells. Totes les habitacions ofereixen vistes al riu i vistes a la ciutat. L’habitació doble de més superfície té 36 m² i capacitat per a un màxim de 2 persones.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Habitació Doble Deluxe amb Terrassa — 36 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 36 m²

Habitació 1 - 1 llit king-size

Destacats
  • Bany privat
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Vistes a la ciutat
  • Vistes a un lloc d'interès
  • Vistes
  • Vistes al riu
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 36 m²

Habitació Doble Superior - 2 Llits — 26 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 26 m²

Habitació 1 - 1 llit king-size

Destacats
  • Bany privat
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Vistes a la ciutat
  • Vistes a un lloc d'interès
  • Vistes
  • Vistes al riu
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 26 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

14:00–18:00

Sortida

07:00–10:30

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament. Informa l’allotjament amb antelació de l’hora prevista d’arribada. Pots fer servir l’apartat de peticions especials en reservar o les dades de contacte de la confirmació.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
alemany anglès neerlandès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Bed & Breakfast Easy to Sleep»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El lloc de culte «Hervormde Kerk» és a 70 m d’aquí. A peu s’hi triga al voltant de 5 minuts.

  • El llac «Grutte Brekken» es troba a una distància de 4,0 km.

  • L’aeroport «Lelystad Airport» és a 45,3 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Hervormde Kerk lloc de culte
    70 m
    aprox. 5 min a peu
  • Oudheidskamer Lemster Fiifgea museu
    110 m
    aprox. 5 min a peu
  • De Reus van Lemmer far
    700 m
    aprox. 15 min a peu
  • Eintsje fan 'e Daam far
    890 m
    aprox. 20 min a peu
  • Ir. D.F. Wouda-gemaal museu
    2,0 km
    aprox. 40 min a peu
  • Wachtsteiger Sport moll
    2,4 km
    aprox. 45 min a peu
  • Wachtsteiger Sport moll
    2,4 km
    aprox. 45 min a peu
  • Duikmuseum Lemmer museu
    2,6 km
  • Tony Leenes's Indian Motorcycle Museum museu
    2,6 km
  • Osingastate castell
    12,7 km

Natura

  • Gemeente De Fryske Marren Binnenhaven Lemmer port esportiu
    180 m
    aprox. 5 min a peu
  • Jachtwerf Maronier port esportiu
    270 m
    aprox. 5 min a peu
  • Watersportcentrum Lemmer port esportiu
    420 m
    aprox. 10 min a peu
  • Stoeten Motorjachten Lemmer port esportiu
    800 m
    aprox. 15 min a peu
  • Jachthaven Friese Hoek port esportiu
    890 m
    aprox. 20 min a peu
  • Lemmer Binnen port esportiu
    1,1 km
    aprox. 20 min a peu
  • Grutte Brekken llac
    4,0 km
  • Kuinderbos espai protegit
    8,2 km

Transport públic

  • Lemmer Busstation estació d’autobusos
    820 m
    aprox. 15 min a peu

Aeroports

  • Lelystad Airport aeroport
    45,3 km
  • Groningen Airport Eelde aeroport
    65,8 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Menjar i begudes

  • Esmorzar a l'habitació
  • Menús dietètics especials (a petició)

Aparcament

  • Aparcament al carrer

Serveis de recepció

  • Caixer automàtic
  • Possibilitat de factura
  • Guardaequipatges
  • Registre d'entrada o sortida privat

Zones comunes

  • Mobiliari exterior
  • Terrassa

Altres

  • Calefacció
  • Habitacions per a no fumadors
  • Habitacions aptes per a al·lèrgics
  • Accés amb clau
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament
  • Habitacions insonoritzades

Activitats

  • Camp de golf (a menys de 3 km)

Seguretat d'aliments i begudes

  • S'han desinfectat tots els plats, coberts, gots i altres estris per a la taula
  • El menjar que s'envia s'envasa de manera segura
  • Es pot servir menjar a l'allotjament o unitat

Seguretat

  • Càmeres de seguretat fora de l'allotjament
  • Extintors
  • Detectors de fum

Neteja i desinfecció

  • Ús de productes de neteja efectius contra el coronavirus
  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada
  • Després de la neteja, es tanca l'allotjament o unitat fins que arriben els clients
  • Els clients poden optar per cancel·lar els serveis de neteja de l'allotjament durant l'estada

Mesures de seguretat

  • Farmaciola disponible
  • Desinfectant de mans a l'allotjament o unitat i altres zones necessàries
  • El personal segueix els protocols de seguretat indicats per les autoritats locals

Distanciament físic

  • Compliment de les normes de distanciament físic

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
9,5 / 10
Excepcional 281 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Bed & Breakfast Easy to Sleep
Quines són les coordenades GPS de Bed & Breakfast Easy to Sleep?

Les coordenades GPS de Bed & Breakfast Easy to Sleep són 52.844627, 5.710206.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Bed & Breakfast Easy to Sleep?

L’entrada a Bed & Breakfast Easy to Sleep comença a les 14:00 i la sortida és fins a les 10:30.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Bed & Breakfast Easy to Sleep?

Les opcions d’habitació a Bed & Breakfast Easy to Sleep inclouen: Habitació Doble Deluxe amb Terrassa, Habitació Doble Superior - 2 Llits.

Com puc contactar amb Bed & Breakfast Easy to Sleep?

Després de reservar a Bed & Breakfast Easy to Sleep, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

A quina distància es troba «Gemeente De Fryske Marren Binnenhaven Lemmer»?

«Gemeente De Fryske Marren Binnenhaven Lemmer» és a una distància de 180 m. Calcula uns 5 minuts caminant.

Quant es triga aproximadament a arribar a peu a «Oudheidskamer Lemster Fiifgea»?

El trajecte a peu fins a «Oudheidskamer Lemster Fiifgea» s’estima en 5 minuts. La distància en línia recta és de 110 m.

Descobreix Lemmer

Troba més allotjaments a Lemmer

Descobreix els allotjaments a Lemmer per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Lemmer