Fantastické
9,0 /10

Podle 8 hodnocení

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

Amigo 2, Cap Skirring

●●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • Amigo Bay Hotel, 99999 Cap Skirring, Senegal Senegal - Zobrazit na mapě
9,0 /10
Fantastické
Typ ubytování: Vila
Ukázat ceny
Rychlý popis

Amigo 2 se nachází v Cap Skirring a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Poskytuje Wi-Fi zdarma a soukromé parkování bezplatně. Ubytování poskytuje přepravu na letiště a službu pronájmu aut.

Klimatizovaná vila má 3 ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň se sporákem a rychlovarnou konvicí a 3 koupelny s otevřeným sprchovým koutem a fénem. Hosté si mohou vychutnat jídlo ve venkovní jídelně s výhledem na moře. Ubytování má soukromý vchod a zvukovou izolaci.

Hosté mohou využívat sluneční terasu a v okolí se věnovat cyklistice a pěší turistice.

Amigo 2 stojí 20 km od národního parku Basse-Casamance. Na letiště Cap Skirring je to 5 km.

Vybavení
Děkujeme, že jste zůstali s námi! Naše cyklistické výlety jsou opravdu způsob, jak vidět vše, co tato oblast nabízí. Zde v zařízení jsou všichni naši hosté vítáni a chceme zajistit, aby si každý mohl vychutnat pohodlný pobyt. Proto jsme vynaložili veškeré úsilí, abychom zajistili zařízení pro osoby se zdravotním postižením. Máme rampy a výtahy přizpůsobené pro přepravu osob na invalidním vozíku a vše bylo navrženo s ohledem na bezpečnost a pohodlí. Všechny koupelny jsou vybaveny madly, sprchovými sedátky a dokonce i ručními sprchovými hlavicemi, aby je mohl používat každý. Stručně řečeno, ať už plánujete klidný odpočinek nebo celou dovolenou, naším cílem je zajistit, aby nikdo nezůstal pozadu. Těšíme se na Vaši návštěvu! Naše Vila Amigo 2 nabízí nejen pohodlný, útulný pobyt, ale také lednici na místě, kde si můžete uložit občerstvení a nápoje při ideální teplotě. Rezervujte si pobyt u nás a využijte ho na maximum! Naše možnosti pokojů vám zajistí uspokojivý zážitek.

Nedaleké hotely a jiné ubytování Fromagerlodge (214 m), Le Petit Quartier "Chez Amanthia" (467 m), Kasamanca Lodge (467 m), Sene Centro Résidence (467 m), Stash House (467 m), Wassado Cultural Resort (474 m), Villa La Mangrove à Cap Cap Skirring (483 m), Chez Olympio (569 m), Maison Kayandou Kabrousse plage (846 m), Villa Nemocotier (1.19 km),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Vila u pláže Popis pokoje
více
Fotografie pokoje Vila u pláže
Vybavení pokoje
  • Skříň či šatník,
  • Osobní bazén,
  • Bazén s nekonečným okrajem,
  • Automatická pračka,
  • Sušák na prádlo,
  • Dětské postýlky a lůžka,
  • Žehlička na prádlo,
  • Zásuvka vedle postele,
  • Sezení,
  • Dlažba/Mramorová podlaha,
  • Zvláště dlouhé postele (> 2 metry),
  • Ručníky na pláž,
  • Větrák,
  • Akustická izolace,
  • Elektrický adaptér,
  • Peřinový polštář,
  • Klimatizační zařízení,
  • Bazén s panoramatickým výhledem,
  • Koše na odpadky,
  • Ramínka na oblečení,
  • Možnost spojení pokojů,
  • Žehlící vybavení,
  • Vlastní vstup,
  • Dřevěná či parketová podlaha,
  • Rozkládací pohovka,
  • Vytápění
Koupelna
  • Toaletní potřeby zdarma, zdarma hygienické potřeby,
  • Vana, koupací vana,
  • Vana nebo sprcha, koupelna s vanou nebo sprchou,
  • Vlasový šampon,
  • Tělový gel,
  • Toaleta, WC,
  • Další toaleta, navíc WC,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna,
  • Toaletní role,
  • Sprcha, sprchový kout,
  • Fén, vysoušeč vlasů
Média a technologie
  • Televize s plochým displejem,
  • Kabelové televizní kanály,
  • Přehrávač DVD
Jídlo a pití
  • Venkovní jídelní prostor,
  • Pec,
  • Rychlovarný konvič,
  • Čajovar a kávovar,
  • Toustovač,
  • Vařič,
  • Kuchyně,
  • Nábytek pro venkovní použití,
  • Kuchyňské náčiní,
  • Stůl pro jídlo,
  • Chladnička
Služby a další
  • Ložní prádlo,
  • Osobní ručníky
Exteriér a výhled
  • Výhled na bazénovou plochu,
  • Výhled na mořskou hladinu,
  • Rozhled
Bezbariérový přístup
  • Celá ubytovací jednotka je přizpůsobena pro vozíčkáře,
  • Volně stojící sprchový kout,
  • Celá ubytovací jednotka se nachází v přízemí
Charakteristika budovy
  • Samostatný objekt
Služby pro rodiny a zábava
  • Stolní hry a puzzle,
  • Knihy, DVD, hudební nahrávky pro děti

This villa's special feature is the pool with a view. Featuring a private entrance, this air-conditioned villa comprises 1 living room, 3 separate bedrooms and 3 bathrooms with a walk-in shower and a bath. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The villa provides a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker as well as sea views. The unit offers 4 beds.

Hodnocení ubytování Amigo 2

Při výběru Amigo 2 si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Amigo 2

Ceny v hotelu Amigo 2 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Amigo 2

Obecné Obecné

Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo

Aktivity Aktivity

Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Turistika pěšky, Jízda na kole, Pobřeží

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Jídlo a pití Jídlo a pití

Nápojový automat, Doručení potravin

Bazén a wellness Bazén a wellness

Sluneční terasa, Relaxační masáže, Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Pobřeží, Plavecký bazén, Koupací bazén

Doprava Doprava

Transfer z/na letiště, Půjčovna aut, Transfer z letiště za poplatek, Garážové parkování, Parkovací místa pro handicapované, Doprava z letiště, Doprava na letiště

Služby na recepci Služby na recepci

Vydání faktury

Společné prostory Společné prostory

Zahrada , Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení

Úklidová služba Úklidová služba

Žehlící služba, Denní pokojová služba

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Bezbariérový přístup , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.

Parkování Amigo 2 Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.

Podmínky – Amigo 2

Příjezd Amigo 2 Příjezd

Od 14:00:00 Do 22:00:00

Odjezd Amigo 2 Odjezd

Od 08:00:00 Do 12:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Děti ve věku od 0 do 1 let platí 5,000.00 XOF za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200,000.00 XOF. Způsob platby kauce: card.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
 
Kontaktní údaje Amigo 2 Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Amigo 2 v Cap Skirring

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou souřadnice Amigo 2?

Přibližte se k Amigo 2 v žádném okamžiku s těmito souřadnicemi! - 12.3573,-16.715516

Má Amigo 2 bezplatné Wi-Fi?

Amigo 2 ví, jak těžké je být daleko od domova, takže pomáhá cestujícím zůstat připojeni k internetu zdarma!

Nabízí Amigo 2 hostům bezplatné parkování?

Hosté Amigo 2 si mohou užít pobyt bez stresu bez starostí o parkování! S volnými místy k dispozici pro všechny hosty, je to další způsob, jak pobyt v tomto zařízení zvyšuje pohodlí vaší dovolené.

Kdy se mohou v ubytování ubytování Amigo 2 ubytovat a kdy zase odhlásit?

Check-in v Amigo 2 začíná na 14:00:00 a check-out je před 12:00:00.

Jak kontaktovat Amigo 2?

Jakmile provedete rezervaci na Amigo 2, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.