1/10

Hotell

ホテルクレスパアルバ

ホテルクレスパ アルバ ホテルクレスパアルバ, 424-0114 Shizuoka, JapanVis kart

Dobbeltrom Economy 2 gjester Japan
★ 5,7/105,7 Gjestevurdering 10 anmeldelser Booking.com
▦ 22 Romalternativer For 2 personer
✓ 1313 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Klimaanlegg
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Romservice

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på ホテルクレスパアルバ

På overnattingsstedet får du servert en à la carte-frokost.

I Shizuoka, 34 kilometer fra Rengejiike Park Fuji Festival, ligger ホテルクレスパアルバ, som har gratis WiFi og gratis privat parkering. Overnattingsstedet ligger 2,8 kilometer fra Shimizu stasjon og har røykfrie boenheter.

På ホテルクレスパアルバ er alle rommene utrustet med eget bad.

Shizuoka stasjon ligger 13 kilometer fra ホテルクレスパアルバ, mens Iozaki Shrine er 2,3 kilometer unna. Shizuoka lufthavn ligger 43 kilometer unna overnattingsstedet.

Rom og fasiliteter

Hos ホテルクレスパアルバ finner du dobbeltrom og suiter, med totalt 2 boenheter. Hver boenhet har 1 soverom. Det er plass til opptil 2 gjester i hver. I suiten med 1 soverom består sengeoppsettet av 1 dobbeltseng.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Dobbeltrom Economy — 22 m²

  • 2 gjester
  • 1 soverom
  • 22 m²

Rom 1 - 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Varmeapparat
  • Flatskjerm-TV
  • Satellitt-TV
  • Skrivebord
  • Opptil 2 gjester
  • Areal: 22 m²

Suite med 1 soverom

  • 2 gjester
  • 1 soverom

Rom 1 - 1 dobbeltseng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Opptil 2 gjester

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

18:00–23:00

Utsjekking

06:00–11:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Overnattingsstedet tar imot gjester fra 18 år.

Viktig informasjon

Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Parkering

Språk personalet snakker
engelsk japansk filipino

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av ホテルクレスパアルバ?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Gudshuset «八坂神社» ligger 610 m fra overnattingsstedet i luftlinje. Til fots er tidsanslaget rundt 15 minutter.

  • Fjelltoppen «竜爪山» ligger 8,7 km unna målt i luftlinje.

  • Jernbanestasjonen «新清水» ligger 2,8 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • 八坂神社 gudshus
    610 m
    omtrent 15 min til fots
  • 三池平古墳 arkeologisk område
    1,3 km
    omtrent 25 min til fots
  • 静岡市清水庵原球場 stadion
    1,8 km
    omtrent 35 min til fots
  • ちびまる子ちゃんランド fornøyelsespark
    3,6 km
  • ドリームプラザ観覧車 fornøyelsespark
    3,7 km
  • 清水港湾博物館(フェルケール博物館) museum
    4,0 km
  • 東海大学海洋科学博物館 museum
    4,3 km
  • 清水灯台 fyr
    5,7 km
  • 静岡県立美術館 museum
    6,4 km
  • 三保の松原 utsiktspunkt
    6,6 km

Natur

  • 三保マリーナ småbåthavn
    4,7 km
  • 有度山 fjelltopp
    7,7 km
  • 竜爪山 fjelltopp
    8,7 km
  • 谷津山 fjelltopp
    9,6 km
  • 浜石岳 fjelltopp
    9,9 km
  • 賤機山 fjelltopp
    10,9 km
  • 真富士山 fjelltopp
    14,1 km
  • 朝鮮岩 fjelltopp
    17,2 km

Kollektivtransport

  • 清水駅前 busstasjon
    2,1 km
    omtrent 40 min til fots
  • 駿河湾フェリー fergeterminal
    2,4 km
    omtrent 45 min til fots
  • 新清水 jernbanestasjon
    2,8 km

Heiser og taubaner

  • 日本平ロープウェイ skiheis
    8,2 km

Flyplasser

  • 富士山静岡空港 flyplass
    38,4 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Annet

  • Klimaanlegg
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Mat og drikke

  • Romservice

Trygg mathåndtering

  • Alt av tallerkener, bestikk, glass og annet dekketøy desinfiseres
  • Gjestene kan få maten levert på boenheten

Rengjøring og desinfisering

  • Bruk av rengjøringsmidler som er effektive mot koronaviruset
  • Boenheten desinfiseres mellom hvert opphold
  • Boenheten forsegles etter rengjøring
  • Gjestene kan takke nei til rengjøring av boenheten sin
  • Sengetøy, håndklær og annet tøy vaskes i samsvar med retningslinjer fra lokale myndigheter

Fysisk avstand

  • Kontaktløs innsjekking/utsjekking
  • Regler for fysisk avstand overholdes

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
5,7 / 10
Gjestevurdering 10 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - ホテルクレスパアルバ
Hva er GPS-koordinatene til ホテルクレスパアルバ?

GPS-koordinatene til ホテルクレスパアルバ er 35.041921, 138.480722.

Er det gratis internett på ホテルクレスパアルバ?

Ja. ホテルクレスパアルバ tilbyr gratis internett til gjester.

Er det gratis parkering på ホテルクレスパアルバ?

Ja. ホテルクレスパアルバ tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på ホテルクレスパアルバ?

Innsjekking på ホテルクレスパアルバ starter kl. 18:00, og utsjekking er mulig til 11:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på ホテルクレスパアルバ?

Romalternativer på ホテルクレスパアルバ inkluderer: Dobbeltrom Economy, Suite med 1 soverom.

Hvordan kan jeg kontakte ホテルクレスパアルバ?

Etter at du har bestilt på ホテルクレスパアルバ, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor ligger 清水港湾博物館(フェルケール博物館) i forhold til overnattingsstedet?

清水港湾博物館(フェルケール博物館) ligger 4,0 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

Hvor langt er det til 富士山静岡空港 i luftlinje?

Fra overnattingsstedet er det 38,4 km i luftlinje til 富士山静岡空港.

Utforsk Shizuoka

Finn flere overnattingssteder i Shizuoka

Utforsk overnattingssteder i Shizuoka etter type.

Se alle overnattingssteder i Shizuoka