1/10

Villa

グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8

〒904-0411沖縄県国頭郡恩納村字恩納6028-5, 904-0411 Baba, JapanVis kart

Villa med eget basseng 14 gjester Japan
★ 8,9/108,9 Meget bra 26 anmeldelser Booking.com
▦ 44 Romalternativer For 14 personer
✓ 66 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Utendørsbasseng
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Røykfrie rom

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8

Boenhetene er utrustet med klimaanlegg, et fullt utstyrt kjøkken med spiseplass, en TV og eget bad med bidé, gratis badeprodukter og hårføner. Et kjøleskap, en mikrobølgeovn og kokeplater finnes også tilgjengelig, i tillegg til vannkoker.

グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8 ligger i Baba i Okinawa, med kort vei til Yakatabaru-stranden og Onna-son Community Center. Her tilbys du overnatting med tilgang til gratis privat parkering.

グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8 har helårsåpent utendørsbasseng.

Kapp Maeda ligger 12 kilometer fra overnattingsstedet, mens Zakimi Gusuku-slottet er 17 kilometer unna. Naha lufthavn ligger 49 kilometer unna.

Rom og fasiliteter

Her finnes villaer, totalt 4 boenheter. Arealet i alle villaene er 120 m². Hver boenhet har 4 soverom. Kapasiteten varierer fra 13 til 14 gjester. I noen villaer består sengeoppsettet av 2 enkeltsenger og 6 dobbeltsenger. I alle villaene er eget basseng tilgjengelig for gjestene.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Villa med eget basseng — 120 m², Variant 1

  • 14 gjester
  • 4 soverom
  • 120 m²

Rom 1 - 2 enkeltsenger, Rom 2 - 2 dobbeltsenger

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Badekar
  • Dusj
  • Badekar eller dusj
  • Hårføner
  • Opptil 14 gjester
  • Areal: 120 m²

Villa med eget basseng — 120 m², Variant 2

  • 14 gjester
  • 4 soverom
  • 120 m²

Rom 1 - 2 dobbeltsenger, Rom 2 - 2 enkeltsenger

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Badekar
  • Dusj
  • Badekar eller dusj
  • Hårføner
  • Opptil 14 gjester
  • Areal: 120 m²

Villa med eget basseng — 120 m², Variant 3

  • 13 gjester
  • 4 soverom
  • 120 m²

Rom 1 - 2 dobbeltsenger, Rom 2 - 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Badekar
  • Dusj
  • Badekar eller dusj
  • Hårføner
  • Opptil 13 gjester
  • Areal: 120 m²

Villa med eget basseng — 120 m², Variant 4

  • 13 gjester
  • 4 soverom
  • 120 m²

Rom 1 - 2 dobbeltsenger, Rom 2 - 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Badekar
  • Dusj
  • Badekar eller dusj
  • Hårføner
  • Opptil 13 gjester
  • Areal: 120 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

Fra kl. 16:00

Utsjekking

Frem til kl. 10:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Barneseng (alder i år: 0–3). Gratis. Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Parkering

Språk personalet snakker
engelsk japansk koreansk kinesisk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Severdigheten «沖縄工芸村» ligger 200 m unna målt i luftlinje.

  • Stranden «ムーンビーチ» ligger 6,5 km unna målt i luftlinje.

  • Flyplassen «那覇空港» ligger 38,7 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • 沖縄工芸村 severdighet
    200 m
    omtrent 5 min til fots
  • バーチャルミュージアム museum
    670 m
    omtrent 15 min til fots
  • ナップ島 utsiktspunkt
    870 m
    omtrent 20 min til fots
  • ヨー島 utsiktspunkt
    1,2 km
    omtrent 25 min til fots
  • 万座毛 utsiktspunkt
    1,4 km
    omtrent 25 min til fots
  • 谷茶前の碑 monument
    3,7 km
  • 恩納村博物館 museum
    8,2 km
  • 仲泊遺跡第三貝塚 arkeologisk område
    8,4 km
  • ビオスの丘 fornøyelsespark
    9,3 km
  • 琉球村 museum
    10,0 km

Natur

  • 万座ビーチ strand
    1,9 km
    omtrent 35 min til fots
  • 恩納岳 fjelltopp
    3,1 km
  • 谷茶浜 strand
    3,5 km
  • みゆきビーチ strand
    4,7 km
  • 岩越の滝 foss
    4,8 km
  • サンマリナビーチ strand
    4,9 km
  • 石川岳 fjelltopp
    5,0 km
  • ムーンビーチ strand
    6,5 km

Kollektivtransport

  • 屋嘉田 busstasjon
    1,5 km
    omtrent 30 min til fots

Flyplasser

  • 伊江島空港 flyplass
    26,3 km
  • 那覇空港 flyplass
    38,7 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Basseng og velvære

  • Utendørsbasseng
  • Utendørsbasseng (helårsåpent)
  • Basseng

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Annet

  • Røykfrie rom
  • Eget røykeområde

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
8,9 / 10
Meget bra 26 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8
Hva er GPS-koordinatene til グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8?

GPS-koordinatene til グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8 er 26.492767, 127.846921.

Er det gratis parkering på グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8?

Ja. グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8 tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8?

Innsjekking på グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8 starter kl. 16:00, og utsjekking er mulig til 10:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8?

Romalternativer på グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8 inkluderer: Villa med eget basseng.

Hvordan kan jeg kontakte グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8?

Etter at du har bestilt på グランディオーソ沖縄プールヴィラ恩納8, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor ligger 恩納岳 i forhold til overnattingsstedet?

恩納岳 ligger 3,1 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

Finnes det en busstasjon i nærheten?

Ja. 屋嘉田 ligger 1,5 km unna i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 30 minutter.

Utforsk Baba

Finn flere overnattingssteder i Baba

Utforsk overnattingssteder i Baba etter type.

Se alle overnattingssteder i Baba