Podle 53 hodnocení
1 Bedroom - Private Managed Seaforth Resort - Pool and Beach - Alex se může pochlubit výhledem na bazén a poskytuje ubytování s venkovním bazénem a balkonem. Pláž Alexandra Headland Beach se nachází přibližně 300 metrů odtud. Tento apartmán nabízí zahradu, venkovní gril, bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního stravování.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s lednicí a myčkou nádobí.
SEA LIFE Sunshine Coast Aquarium se nachází 3,1 km od ubytování 1 Bedroom - Private Managed Seaforth Resort - Pool and Beach - Alex a Aussie World 19 km daleko. Letiště Sunshine Coast leží 11 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Beautifully Renovated Maroochydore Beach Apartment (130 m), Kalua Holiday Apartments (183 m), Beachfront Towers (229 m), Sunny Coast Escapes - Maroochydore (230 m), The Sebel Maroochydore (246 m), Arlington 1 Two Bedroom Unit close to the beach (252 m), Key Largo Maroochydore (258 m), Sensational Ocean View 2 Bedroom Apartment (273 m), Sebel Apartments - Beautiful 2 Bedroom With Private Rooftop - CHM (275 m),
Please note a 1.5% surcharge applies for payment made with visa/MastercardPři check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The spa bath is a top feature of this apartment. Guests can make meals in the kitchen that features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. The air-conditioned apartment features a flat-screen TV, a washing machine, a wardrobe, an electric kettle as well as garden views. The unit has 1 bed.
Při výběru Beachside 1-Bedroom Apartment -Alex and Mooloolaba si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Beachside 1-Bedroom Apartment -Alex and Mooloolaba začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Potápěčské aktivity, Aktivity se šnorchlem, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Pobřeží, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Posilovna, Plavecký bazén, Koupací bazén
Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury
Zahrada , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Nekuřácké ubytování , Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Požární hlásiče
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 30.00 AUD za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 AUD. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
V žádném okamžiku najdete Beachside 1-Bedroom Apartment -Alex and Mooloolaba s těmito super užitečnými souřadnicemi! - -26.664268,153.104136
Beachside 1-Bedroom Apartment -Alex and Mooloolaba ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení. Takže můžete sledovat své e-maily a zprávy z domova bez obav!
Beachside 1-Bedroom Apartment -Alex and Mooloolaba dělá váš pobyt ještě lepší s parkováním zdarma pro všechny hosty - bez závazků!
Check-in v Beachside 1-Bedroom Apartment -Alex and Mooloolaba začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Beachside 1-Bedroom Apartment -Alex and Mooloolaba, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









