1/10

Leilighet

新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分

上落合3-20-9, 161-0034 Tokyo, JapanVis kart

Leilighet Standard med 1 soverom 2 gjester Japan
▦ 44 Romalternativer For 2 personer
✓ 55 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
☏ 24/724/7 Gjestehjelp Vi er her for å hjelpe
Familierom
Klimaanlegg
Varmeanlegg
Røykfrie rom

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分

Alle boenhetene har klimaanlegg og et fullt utstyrt minikjøkken der du kan lage den maten du selv ønsker. Det er eget bad med dusj, gratis badeprodukter, hårføner og tøfler i alle boenhetene.

新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分 ligger i Shinjuku (adm. Bydel) i Tokyo, 4 minutters gange fra Saisho-ji Temple og 500 meter fra Shokenji Temple. Du har tilgang til gratis WiFi over hele overnattingsstedet.

Av kjente severdigheter nær 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分 kan vi nevne Kyomyoji Temople, Jinsokuji Temple og Grave of Mokuami Kawatake. Tokyo Haneda lufthavn ligger 21 kilometer unna.

Rom og fasiliteter

新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分 har leiligheter, totalt 6 boenheter på mellom 13 og 20 m². Antall soverom varierer fra 1 til 2 soverom. Kapasiteten varierer fra 2 til 4 gjester. Sengeplassene i den største leiligheten er fordelt på 2 dobbeltsenger. I alle leilighetene finnes vaskemaskin.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Leilighet Standard med 1 soverom — 13 m²

  • 2 gjester
  • 1 soverom
  • 13 m²

Rom 1 - 1 dobbeltseng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Dusj
  • Hårføner
  • Kjøkkenkrok
  • Gratis badeprodukter
  • Toalett
  • Opptil 2 gjester
  • Areal: 13 m²

Loftsleilighet med 2 soverom — 20 m²

  • 4 gjester
  • 2 soverom
  • 20 m²

Rom 1 - 1 dobbeltseng, Rom 2 - 1 dobbeltseng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Skrivebord
  • Dusj
  • Hårføner
  • Kjøkkenkrok
  • Gratis badeprodukter
  • Opptil 4 gjester
  • Areal: 20 m²

Loftsleilighet med 2 soverom — 18 m²

  • 3 gjester
  • 2 soverom
  • 18 m²

Rom 1 - 1 enkeltseng, Rom 2 - 1 dobbeltseng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Skrivebord
  • Dusj
  • Hårføner
  • Kjøkkenkrok
  • Gratis badeprodukter
  • Opptil 3 gjester
  • Areal: 18 m²

Leilighet Loft med 1 soverom — 16 m²

  • 2 gjester
  • 1 soverom
  • 16 m²

Rom 1 - 1 dobbeltseng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Skrivebord
  • Dusj
  • Hårføner
  • Kjøkkenkrok
  • Gratis badeprodukter
  • Opptil 2 gjester
  • Areal: 16 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

16:00–23:00

Utsjekking

08:00–10:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Parkering

Overnattingsstedet har ikke oppgitt parkeringsinformasjon.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Språk personalet snakker
engelsk japansk koreansk kinesisk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Gudshuset «神足寺» er nærmest av stedene som vises her, med 200 m i luftlinje.

  • Fjelltoppen «箱根山» ligger 2,9 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

  • T-banestasjonen «東中野» ligger 560 m unna målt i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 10 minutter.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • 神足寺 gudshus
    200 m
    omtrent 5 min til fots
  • 林芙美子記念館 museum
    410 m
    omtrent 10 min til fots
  • 佐伯祐三アトリエ記念館 museum
    1,2 km
    omtrent 25 min til fots
  • 豊島区立 トキワ荘マンガミュージアム museum
    1,3 km
    omtrent 25 min til fots
  • 切手の博物館 museum
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots
  • 平和祈念展示資料館 museum
    2,5 km
  • SOMPO美術館 museum
    2,5 km
  • 早稲田大学坪内博士記念演劇博物館 museum
    3,4 km
  • 雑司が谷旧宣教師館 museum
    3,6 km
  • 永青文庫 museum
    3,7 km

Natur

  • 落合公園 park
    380 m
    omtrent 10 min til fots
  • 落合中央公園 park
    940 m
    omtrent 20 min til fots
  • 新井薬師公園 park
    1,4 km
    omtrent 25 min til fots
  • おとめ山公園 park
    1,8 km
    omtrent 35 min til fots
  • 都立戸山公園 park
    2,1 km
    omtrent 40 min til fots
  • 新宿中央公園 park
    2,5 km
  • 箱根山 fjelltopp
    2,9 km
  • 新宿御苑 park
    3,9 km

Kollektivtransport

  • 東中野 T-banestasjon
    560 m
    omtrent 10 min til fots
  • 落合南長崎 T-banestasjon
    1,2 km
    omtrent 25 min til fots
  • 中野坂上 T-banestasjon
    1,7 km
    omtrent 30 min til fots
  • 高田馬場 jernbanestasjon
    1,9 km
    omtrent 35 min til fots

Flyplasser

  • 調布飛行場 flyplass
    14,6 km
  • 東京国際空港 flyplass
    20,3 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Annet

  • Familierom
  • Klimaanlegg
  • Varmeanlegg
  • Røykfrie rom
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Anmeldelser vises når de er tilgjengelige

Les alle anmeldelser
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分
Hva er GPS-koordinatene til 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分?

GPS-koordinatene til 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分 er 35.71239, 139.682799.

Er det gratis internett på 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分?

Ja. 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分 tilbyr gratis internett til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分?

Innsjekking på 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分 starter kl. 16:00, og utsjekking er mulig til 10:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分?

Romalternativer på 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分 inkluderer: Leilighet Standard med 1 soverom, Loftsleilighet med 2 soverom, Leilighet Loft med 1 soverom.

Hvordan kan jeg kontakte 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分?

Etter at du har bestilt på 新宿区の新築木造アパート-駅から徒歩5分, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor ligger 高田馬場 i forhold til overnattingsstedet?

高田馬場 ligger 1,9 km fra overnattingsstedet i luftlinje. Til fots er tidsanslaget rundt 35 minutter.

Hvor langt er det til 平和祈念展示資料館 i luftlinje?

Avstanden til 平和祈念展示資料館 er 2,5 km i luftlinje.

Utforsk Tokyo

Finn flere overnattingssteder i Tokyo

Utforsk overnattingssteder i Tokyo etter type.

Se alle overnattingssteder i Tokyo