Over de accommodatie
Je verblijf bij Work & stay Langenfeld
De units hebben parketvloeren en beschikken over een zithoek met een flatscreen-tv, een volledig uitgeruste keuken met een eethoek en een eigen badkamer. Er is ook een koelkast, een oven, een magnetron, een koffiezetapparaat en een waterkoker.
Work & stay Langenfeld bevindt zich op 10 km van Schloss Benrath en 12 km van station Leverkussen Centraal, en biedt accommodatie in Langenfeld. Er is gratis WiFi in de hele accommodatie.
BayArena ligt op 14 km van het appartement, en Saint Gereon's Basilica ligt 25 km verderop. Vliegveld Luchthaven Keulen-Bonn ligt op 34 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
Work & stay Langenfeld heeft in totaal 6 appartementen, met oppervlaktes van 50 tot 150 m². De indelingen variëren van 1 tot vier slaapkamers. Afhankelijk van het verblijf kunnen er 4 tot 11 personen overnachten. In het grootste appartement zijn de slaapplaatsen verdeeld over 9 eenpersoonsbedden en 2 slaapbanken.
De keuken in alle appartementen heeft een kookplaat, keukengerei en een broodrooster. De uitrusting omvat een wasmachine.