Celkové hodnocení hotelu
Villa with private garden in Bibione - Beahost se může pochlubit výhledem do zahrady a poskytuje ubytování s zahradou a patiem. Pláž Spiaggia Bibione se nachází přibližně 800 metrů odtud. Aquafollie – Parco Acquatico se nachází 42 km od tohoto apartmánu a Caorleský dóm 43 km.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a varné desky a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená bidetem a sprchou.
Parco Zoo Punta Verde se nachází 7,2 km od ubytování Villa with private garden in Bibione - Beahost a Museo Nazionale di Archeologia del Mare 41 km daleko. Letiště Terst leží 68 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Augusta Apartment (83 m), Augusta Palm Apartment (89 m), Villa Marina (96 m), Coastal comfort flat just 400m from the beach (110 m), Cozy apartment with two balconies next to the sea (110 m), Sunny beach getaway for 6 guests in Bibione (110 m), Seaside escape flat for up to 6 guests (110 m), Condominio Fenice (112 m), Colourful flat with balcony in Bibione - Beahost (133 m), Casa Eva (139 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This air-conditioned apartment includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. The kitchen is fitted with a stovetop, a refrigerator and kitchenware. The apartment offers a dining area, a wardrobe, a sofa, a TV with cable channels, as well as garden views. The unit has 4 beds.
Při výběru Villa with private garden in Bibione - Beahost si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Villa with private garden in Bibione - Beahost začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování
Zahrada , Venkovní sezení
Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování.
Od 17:00:00
Do 09:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 100.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Villa with private garden in Bibione - Beahost, máme přesně to, co potřebujete: jeho souřadnice! Už dál nehledejte a poznamenejte si ta magická čísla, abyste se tam rychle dostali. - 45.6389,13.059481
Villa with private garden in Bibione - Beahostzachází se svými hosty jako s VIP a nabízí jim parkování zdarma! Pobyt v nemovitosti se najednou stal trochu sladším.
Check-in v Villa with private garden in Bibione - Beahost začíná na 17:00:00 a check-out je před 09:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Villa with private garden in Bibione - Beahost, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









