1/10

Apartament

Tithe Barn House

112 Tithe Barn Road, TS19 8PP Stockton-on-Tees, Wielka BrytaniaZobacz mapę

Apartament z 3 sypialniami 5 osób Wielka Brytania
▦ 11 Opcje pokoju Dla 5 osób
✓ 1818 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
☏ 24/724/7 Pomoc dla gości Jesteśmy do dyspozycji
parking na terenie obiektu
ogród
ogrzewanie

O obiekcie

Twój pobyt w Tithe Barn House

W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano kilka sypialni (3) oraz kuchnię. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem.

Obiekt Tithe Barn House oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz widok na ogród. Położony jest on w miejscowości Stockton-on-Tees. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion piłkarski Stadium of Light – 45 km, Beamish Museum – 48 km.

Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 44 km znajduje się Zamek w Lumley.

Lotnisko Międzynarodowe lotnisko Durham-Tees Valley znajduje się 13 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Obiekt oferuje apartament o powierzchni 75 m² z trzema sypialniami. W sypialniach są 3 łóżka pojedyncze i jedno łóżko podwójne. Goście mają także do dyspozycji pralkę. Apartament ma ogrzewanie.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Apartament z 3 sypialniami — 75 m²

  • 5 osób
  • 3 sypialnie
  • 75 m²

Sypialnia 1 - 1 łóżko pojedyncze, Sypialnia 2 - 2 łóżka pojedyncze

Najważniejsze udogodnienia
  • Ogrzewanie
  • TV
  • Widok
  • kuchnia
  • pralka
  • Maksymalnie 5 osób
  • 75 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

15:00–22:00

Wymeldowanie

10:00–10:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Minimalny wiek przy zameldowaniu: 18 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Parking

Języki używane przez personel
angielski

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Tithe Barn House”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Świątynia „St. Chad's Church” znajduje się w odległości 1,5 km.

  • Obszar chroniony „Portrack Marsh, Nature Reserve” znajduje się 5,3 km stąd.

  • Dworzec kolejowy „Stockton” leży w odległości 2,9 km.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • St. Chad's Church świątynia
    1,5 km
    około 30 min pieszo
  • St Cuthbert świątynia
    2,9 km
  • Stockton Globe teatr
    3,3 km
  • Arc Theatre teatr
    3,4 km
  • St Andrew and St George świątynia
    3,4 km
  • Larberry Pastures settlement site ciekawe miejsce
    4,3 km
  • Bishopton Castle ciekawe miejsce
    4,9 km
  • Preston Park Museum muzeum
    5,3 km
  • Butterfly World ogród zoologiczny
    5,3 km
  • Dorman Museum muzeum
    7,8 km

Przyroda

  • Ropner Park park
    3,2 km
  • Six Fields Nature Reserve obszar chroniony
    3,6 km
  • Stillington Forest Park obszar chroniony
    5,1 km
  • Portrack Marsh, Nature Reserve obszar chroniony
    5,3 km
  • Bowesfield Nature Reserve obszar chroniony
    5,5 km
  • Maze Park obszar chroniony
    5,6 km
  • Wynyard Woodland (Country) Park obszar chroniony
    6,3 km
  • Saltholme Wildlife Reserve and Discovery Park obszar chroniony
    8,6 km

Transport publiczny

  • Stockton Cricket Club A stacja transportu publicznego
    2,1 km
    około 40 min pieszo
  • Stockton dworzec kolejowy
    2,9 km

Lotniska

  • Port lotniczy Teesside lotnisko
    9,1 km
  • Port lotniczy Newcastle lotnisko
    55,3 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Parking

  • parking na terenie obiektu

Części wspólne

  • ogród

Pozostałe udogodnienia

  • ogrzewanie
  • część dla palących
  • zakaz palenia w całym obiekcie

Bezpieczeństwo żywności

  • Naczynia i sztućce są dezynfekowane
  • Posiłki są zabezpieczone podczas dostawy
  • Posiłki można zamówić do pokoju

Czystość i dezynfekcja

  • Używane są środki czyszczące skuteczne przeciwko koronawirusowi
  • Pokoje są dezynfekowane między pobytami
  • Obiekt sprząta firma zewnętrzna
  • Pościel i ręczniki są prane zgodnie z wytycznymi władz lokalnych

Bezpieczeństwo

  • gaśnice
  • czujniki dymu

Środki bezpieczeństwa

  • Apteczka pierwszej pomocy
  • Środki do dezynfekcji rąk są dostępne w pokojach i częściach wspólnych
  • Personel przestrzega zaleceń lokalnych władz

Posiłki i napoje

  • dostawa artykułów spożywczych

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Brak opinii o tym obiekcie.

Zobacz wszystkie opinie
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Tithe Barn House
Jakie są współrzędne GPS obiektu Tithe Barn House?

Współrzędne GPS obiektu Tithe Barn House to 54.581196, -1.358792.

Czy w obiekcie Tithe Barn House jest bezpłatny parking?

Tak. Tithe Barn House oferuje gościom bezpłatny parking.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Tithe Barn House?

Zameldowanie w obiekcie Tithe Barn House rozpoczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest możliwe do 10:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Tithe Barn House?

W obiekcie Tithe Barn House dostępne są następujące rodzaje pokoi: Apartament z 3 sypialniami.

Jak skontaktować się z obiektem Tithe Barn House?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Tithe Barn House otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jak daleko znajduje się lotnisko?

„Port lotniczy Teesside” leży w odległości 9,1 km.

Jaki teatr znajduje się w okolicy?

To „Stockton Globe”, w odległości 3,3 km.

Noclegi w: Stockton-on-Tees

Więcej noclegów w miejscowości Stockton-on-Tees

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Stockton-on-Tees