Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Tiny House & Tente Lodge, Le Paradis des Petits Voyageurs
Tiny House & Tente Lodge, Le Paradis des Petits Voyageurs ligger i Le Diamant og tilbyr gratis WiFi over hele overnattingsstedet og utsikt over hagen. Du har tilgang til gratis privat parkering, og overnattingsstedet kan ordne med flyplasstransport mot betaling.
På Tiny House & Tente Lodge, Le Paradis des Petits Voyageurs er alle rommene forsynt med klesskap. Hvert av rommene inneholder eget bad som har dusj og gratis badeprodukter, og enkelte rom er utrustet med minikjøkken som er utrustet med et kjøleskap. På overnattingsstedet er hvert rom utstyrt med sengetøy og håndklær.
På Tiny House & Tente Lodge, Le Paradis des Petits Voyageurs får du servert en kontinental frokost.
Martinique Aimé Césaire internasjonale lufthavn ligger 20 kilometer unna.
Rom og fasiliteter
Hos Tiny House & Tente Lodge, Le Paradis des Petits Voyageurs er det totalt 2 boenheter fordelt på bungalower og suiter, med arealer fra 20 til 23 m². Hver boenhet har 1 soverom. Det er plass til opptil 2 gjester i hver. I suiten på 23 m² består sengeoppsettet av 2 enkeltsenger. Utsikten fra alle bungalowene og alle suitene omfatter hageutsikt. Alle bungalowene og alle suitene har egne innganger.