Celkové hodnocení hotelu
Susko se nachází v destinaci Mali Lošinj a může se pochlubit balkonem. Museum of Apoxyomenos se nachází jen 7,9 km daleko a Mali Lošinj autobusové nádraží 7,4 km. Toto ubytování s klimatizací poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Pláž Venerica se nachází 200 metrů odtud.
Tento apartmán má 1 ložnici, obývací prostor s TV, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a koupelnu. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Saint Martin Church se nachází 8,8 km od ubytování Susko a Čikat lesopark je 11 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Studio in Mali Losinj 36584 (0 m), Apartmani Anisa (10 m), Amelia (24 m), Apartments Divna (50 m), Apartman Oliva (61 m), 3M-Polić (71 m), Holiday Home Artatore by Interhome (93 m), Apartment Artatore-1 by Interhome (93 m), Apartment Artatore-2 by Interhome (93 m), Mare Solis Pinea (99 m),
In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator and kitchenware. The apartment offers air conditioning, as well as a private bathroom boasting a bath or a shower. The unit has 1 bed.
Při výběru Susko si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Susko začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parkování na ulici
Vydání faktury
Nekuřácké ubytování , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 14:00:00 Do 22:00:00
Od 07:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
S těmito souřadnicemi můžete okamžitě ukázat na objekt Susko! - 44.575837,14.406612
Susko nabízí svým hostům zvláštní výhodu - zcela zdarma internet! Žádné další poplatky nebo povinnosti, jen neomezený přístup pro vaše pohodlné potěšení z prohlížení.
Pro všechny silniční cestující, nehledejte nic dalšího - tato nemovitost má vaše problémy s parkováním vyřešeny tím, že nabízí volná místa svým hostům!
Check-in v Susko začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Susko, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — Apartments with parking space Zaglav, Dugi otok - 11924, Luxury villa Vela Rina, Apartments Linda, Creska IV, Holiday Villa Natura,
Více destinací — Hotely v Monte Alen, Hotely v La Fargue, Hotely v Triesenberg, Hotely v Kovel, Hotely v Contant,









