1/10

Hotell

Super 8 by Wyndham Abilene KS

2207 North Buckeye Avenue, KS 67410-1508 Abilene, USAVis kart

Rom med 2 dobbeltsenger – røykfritt 4 gjester USA
★ 5,0/105,0 Gjestevurdering 229 anmeldelser Booking.com
▦ 55 Romalternativer For 4 personer
✓ 3535 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Basseng
Frokost i takeaway-beholdere
Familierom
Klimaanlegg
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Døgnåpen resepsjon

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Super 8 by Wyndham Abilene KS

Super 8 by Wyndham Abilene KS kan tilby buffé og kontinental frokost.

Super 8 by Wyndham Abilene KS ligger i Abilene. Dette 2-stjerners hotellet har en fellesstue i tillegg til rom med klimaanlegg, gratis WiFi og eget bad.

Kontorsenter og salgsautomater med snacks og drikke står til disposisjon på overnattingsstedet. Personalet på Super 8 by Wyndham Abilene KS står alltid til tjeneste for å hjelpe deg i resepsjonen.

Salina regionale flyplass ligger 47 kilometer unna.

Rom og fasiliteter

Hos Super 8 by Wyndham Abilene KS er det totalt 23 boenheter fordelt på rom og suiter, med arealer fra 26 til 28 m². Hver boenhet har 1 soverom. Kapasiteten varierer fra 2 til 5 gjester. Sengeplassene i familierommet for opptil 4 gjester er fordelt på 2 dobbeltsenger.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Rom med 2 dobbeltsenger – røykfritt — 28 m²

  • 4 gjester
  • 1 soverom
  • 28 m²

Rom 1 - 2 dobbeltsenger

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Badekar eller dusj
  • Toalett
  • Barnesenger
  • Telefon
  • Vekkerklokke
  • Opptil 4 gjester
  • Areal: 28 m²

Rom med queen-size-seng – røykfritt — 26 m²

  • 2 gjester
  • 1 soverom
  • 26 m²

Rom 1 - 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Kabel-TV
  • Badekar
  • Dusj
  • Badekar eller dusj
  • Opptil 2 gjester
  • Areal: 26 m²

Rom med king-size-seng – røykfritt — 28 m²

  • 3 gjester
  • 1 soverom
  • 28 m²

Rom 1 - 1 super king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Kabel-TV
  • Badekar
  • Dusj
  • Badekar eller dusj
  • Opptil 3 gjester
  • Areal: 28 m²

Ettromssuite med 2 queen-size-senger – røykfri — 28 m²

  • 5 gjester
  • 1 soverom
  • 28 m²

Rom 1 - 2 king-size-senger

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Kabel-TV
  • Badekar
  • Badekar eller dusj
  • Hårføner
  • Opptil 5 gjester
  • Areal: 28 m²

Rom med king-size-seng, tilrettelagt for bevegelseshemmede/røykfritt — 28 m²

  • 2 gjester
  • 1 soverom
  • 28 m²

Rom 1 - 1 super king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Kabel-TV
  • Badekar
  • Hårføner
  • Kaffe- og tekoker
  • Opptil 2 gjester
  • Areal: 28 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

Fra kl. 15:00

Utsjekking

Frem til kl. 11:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Ekstra seng (alder i år: 0+). Tillegget er USD 10 per natt. Barneseng (alder i år: 0–2). Gratis. Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Ved innsjekking kreves legitimasjon med bilde og et kredittkort. Spesielle ønsker er avhengige av tilgjengelighet og kan medføre tilleggskostnader.

Parkering

Språk personalet snakker
engelsk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Super 8 by Wyndham Abilene KS?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Museet «Seelye Mansion» er nærmest av stedene som vises her, med 1,4 km i luftlinje. Til fots er tidsanslaget rundt 25 minutter.

  • Severdigheten «Lander Park Carousel» ligger 3,1 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

  • Flyplassen «Salina Regional Airport» ligger 41,3 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Seelye Mansion museum
    1,4 km
    omtrent 25 min til fots
  • Saint John's Episcopal Church gudshus
    2,1 km
    omtrent 40 min til fots
  • Eisenhower Presidential Museum museum
    3,0 km
  • Greyhound Hall of Fame museum
    3,1 km
  • Lander Park Carousel severdighet
    3,1 km
  • Talmage Historical Society And Museum museum
    10,6 km
  • Kansas Auto Racing Museum museum
    17,2 km

Flyplasser

  • Salina Regional Airport flyplass
    41,3 km
  • Blosser Municipal Airport flyplass
    77,6 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Basseng og velvære

  • Basseng

Trygg mathåndtering

  • Frokost i takeaway-beholdere

Annet

  • Familierom
  • Klimaanlegg
  • Handikapvennlig
  • Varmeanlegg
  • Røykfrie rom
  • Adgang med nøkkelkort

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Resepsjonstjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Ekspress-innsjekking/-utsjekking
  • Tilbyr spesifisert kvittering

Sikkerhet

  • Sikkerhetsvakt døgnet rundt
  • Sikkerhetskamera i fellesområdene
  • Sikkerhetskamera utenfor overnattingsstedet
  • Brannslukningsapparater
  • Røykvarslere

Sikkerhet

  • Tilgang til profesjonell helsehjelp
  • Gjestene har tilgang til munnbind
  • Førstehjelpsutstyr er tilgjengelig
  • Hånddesinfeksjon i boenheten og i fellesområder
  • De ansatte følger alle sikkerhetsregler fra lokale myndigheter

Fysisk avstand

  • Mulighet for kontantløs betaling

Rengjøring og desinfisering

  • Boenheten desinfiseres mellom hvert opphold
  • Boenheten forsegles etter rengjøring
  • Gjestene kan takke nei til rengjøring av boenheten sin
  • Overnattingsstedet rengjøres av profesjonelle renholdsfirmaer
  • Sengetøy, håndklær og annet tøy vaskes i samsvar med retningslinjer fra lokale myndigheter

Fellesområder

  • Fellesstue/TV-stue

Mat og drikke

  • Salgsautomat (drikkevarer)
  • Salgsautomat (snacks)

For jobbreisende

  • Kontorsenter
  • Faks/kopimaskin

Rengjøring

  • Daglig rengjøring
  • Klesvask

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
5,0 / 10
Gjestevurdering 229 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Super 8 by Wyndham Abilene KS
Hva er GPS-koordinatene til Super 8 by Wyndham Abilene KS?

GPS-koordinatene til Super 8 by Wyndham Abilene KS er 38.939287, -97.213423.

Hvor mye koster det å bestille et rom på Super 8 by Wyndham Abilene KS?

Romprisene på Super 8 by Wyndham Abilene KS starter fra 505,3 NOK.

Er det gratis internett på Super 8 by Wyndham Abilene KS?

Ja. Super 8 by Wyndham Abilene KS tilbyr gratis internett til gjester.

Er det gratis parkering på Super 8 by Wyndham Abilene KS?

Ja. Super 8 by Wyndham Abilene KS tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Super 8 by Wyndham Abilene KS?

Innsjekking på Super 8 by Wyndham Abilene KS starter kl. 15:00, og utsjekking er mulig til 11:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Super 8 by Wyndham Abilene KS?

Romalternativer på Super 8 by Wyndham Abilene KS inkluderer: Rom med 2 dobbeltsenger – røykfritt, Rom med queen-size-seng – røykfritt, Rom med king-size-seng – røykfritt, Ettromssuite med 2 queen-size-senger – røykfri, Rom med king-size-seng, tilrettelagt for bevegelseshemmede/røykfritt.

Hvordan kan jeg kontakte Super 8 by Wyndham Abilene KS?

Etter at du har bestilt på Super 8 by Wyndham Abilene KS, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor ligger Saint John's Episcopal Church i forhold til overnattingsstedet?

Saint John's Episcopal Church ligger 2,1 km unna målt i luftlinje. Anslått gangtid er omtrent 40 minutter.

Hvor langt er det til Talmage Historical Society And Museum i luftlinje?

Avstanden til Talmage Historical Society And Museum er 10,6 km i luftlinje.

Utforsk Abilene

Finn flere overnattingssteder i Abilene

Utforsk overnattingssteder i Abilene etter type.

Se alle overnattingssteder i Abilene