1/10

Apartament

Sunset studio in Plaka

Πλάκα, 84800 Plaka Milou, GrèciaVeure mapa

Apartament 1 Habitació 2 persones Grècia
★ 8,8/108,8 Molt bé 5 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 2 persones
✓ 1919 Serveis Serveis i equipament
Trasllat a l'aeroport
Aire condicionat
Guardaequipatges
Barbacoa
Calefacció
Habitacions per a no fumadors

Sobre l’allotjament

La teva estada a Sunset studio in Plaka

Els hostes de Sunset studio in Plaka a Plaka Milou tenen a la seva disposició una terrassa solàrium i equipament per fer barbacoes. Les instal·lacions i els serveis inclouen aire condicionat.

L'allotjament posa a disposició dels hostes un servei de guardaequipatges i un servei de lloguer de cotxes. L'allotjament ofereix connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

La distància fins a l'aeroport «Milos Island National » és de 9 km.

Els hostes poden sol·licitar un servei de trasllat a l'aeroport de pagament. L'entrada es pot fer a partir de les 15:00, i l'hora límit de sortida és a les 11:00.

Habitacions i equipament

L’apartament té 15 m² i capacitat per a un màxim de 2 persones. La distribució inclou 1 dormitori. Els dormitoris tenen 1 llit doble. A l’apartament, les instal·lacions de bany inclouen una dutxa i un assecador de cabells. A l’exterior hi ha un pati, un balcó i una barbacoa. L’apartament ofereix vistes a la muntanya, vistes al mar i vistes a la ciutat.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament 1 Habitació — 15 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 15 m²

Habitació 1 - 1 llit doble

Destacats
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Escriptori
  • Balcó
  • Vistes a la ciutat
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 15 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

A partir de les 15:00

Sortida

Fins a les 11:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Aparcament

L’allotjament no ha facilitat informació sobre l’aparcament.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. L’allotjament admet hostes a partir de 18 anys.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament. L’allotjament està gestionat per un particular.

Idiomes que parla el personal
grec anglès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Sunset studio in Plaka»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El museu «Λαογραφικό & Ιστορικό Μουσείο Μήλου» és a 80 m. A peu s’hi triga al voltant de 5 minuts.

  • La platja «Πλάθιενα» es troba a una distància de 1,5 km.

  • La terminal de ferris «Μήλος» és a 3,0 km d’aquí.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Λαογραφικό & Ιστορικό Μουσείο Μήλου museu
    80 m
    aprox. 5 min a peu
  • Παναγία Κορφιάτισσα lloc de culte
    100 m
    aprox. 5 min a peu
  • Mapmapa Sand Museum museu
    110 m
    aprox. 5 min a peu
  • Αρχαιολογικό Μουσείο Μήλου museu
    190 m
    aprox. 5 min a peu
  • Ενετικό Κάστρο της Μήλου castell
    330 m
    aprox. 10 min a peu
  • Αρχαίο θέατρο Μήλου lloc d’interès
    560 m
    aprox. 10 min a peu
  • Κατακόμβες Τρυπητής lloc d’interès
    630 m
    aprox. 15 min a peu
  • Εκκλησιαστικό Μουσείο Μήλου museu
    2,9 km
  • Μεταλλευτικό Μουσείο Μήλου museu
    3,4 km
  • Φυλακοπή jaciment arqueològic
    7,5 km

Natura

  • Πλάθιενα platja
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Τουρκοθάλασσα platja
    2,1 km
    aprox. 40 min a peu
  • Γερανιά platja
    2,5 km
    aprox. 45 min a peu
  • Λαγκάδα platja
    2,7 km
  • Νεροδάφνη platja
    2,9 km
  • Καμπάνες platja
    3,0 km
  • Σαρακήνικο platja
    3,2 km
  • Φατούρενα platja
    4,9 km

Transport públic

  • Μήλος terminal de ferris
    3,0 km

Aeroports

  • Κρατικός Αερολιμένας Μήλου aeroport
    6,9 km
  • Κρατικός Αερολιμένας Πάρου aeroport
    68,9 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Transport

  • Trasllat a l'aeroport
  • Servei de trasllat a l'aeroport (càrrec addicional)
  • Servei de trasllat
  • Servei de trasllat (càrrec addicional)
  • Lloguer de cotxes

Altres

  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Habitacions per a no fumadors
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament
  • Habitacions insonoritzades

Serveis de recepció

  • Guardaequipatges

Menjar i begudes

  • Barbacoa

Zones comunes

  • Terrassa per prendre el sol
  • Terrassa

Activitats

  • Tours a peu
  • Piragüisme
  • Classes de cuina
  • Submarinisme

Seguretat

  • Extintors

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
8,8 / 10
Molt bé 5 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Sunset studio in Plaka
Quines són les coordenades GPS de Sunset studio in Plaka?

Les coordenades GPS de Sunset studio in Plaka són 36.742804, 24.422018.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Sunset studio in Plaka?

L’entrada a Sunset studio in Plaka comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 11:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Sunset studio in Plaka?

Les opcions d’habitació a Sunset studio in Plaka inclouen: Apartament 1 Habitació.

Com puc contactar amb Sunset studio in Plaka?

Després de reservar a Sunset studio in Plaka, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quant es triga aproximadament a arribar a peu a «Ενετικό Κάστρο της Μήλου»?

El trajecte a peu fins a «Ενετικό Κάστρο της Μήλου» s’estima en 10 minuts. La distància en línia recta és de 330 m.

A quina distància es troba «Τουρκοθάλασσα»?

«Τουρκοθάλασσα» és a una distància de 2,1 km. Calcula uns 40 minuts caminant.

Descobreix Plaka Milou

Troba més allotjaments a Plaka Milou

Descobreix els allotjaments a Plaka Milou per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Plaka Milou