Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Split in your pocket apartment for 4 person
Majoituspaikassa Split in your pocket apartment for 4 person on ilmastointi. Majoittujille on tarjolla hissi.
Majoituspaikassa on maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 15:00–21:00 ja ulos viimeistään klo 11:00. Sisäänkirjautumisen yhteydessä on esitettävä kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Lemmikkien kanssa majoittuminen ei ole sallittua.
Majoituspaikasta on 500 m kohteeseen ”Diocletian's Palace”. Lentoasema ”Split ” sijaitsee 22 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Huoneistossa on kaksi makuuhuonetta ja pinta-alaa 62 m². Majoittua voi enintään 4 henkilöä. Vuoteina on 1 yhden hengen vuode ja 1 king size -vuode. Omassa kylpyhuoneessa on suihku ja hiustenkuivaaja. Huoneistossa ulkotilojen varustukseen kuuluu parveke ja ulkokalusteet. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone, keittotaso ja uuni.