1/10

Leilighet

Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes

10/1, Dubai Production City 1 Street, Me'aisem 1, Dubai Production City, Dubai, De forente arabiske emiraterVis kart

Ettromsleilighet 2 gjester De forente arabiske emirater
★ 9,0/109,0 Fantastisk 1 anmeldelser Booking.com
▦ 11 Romalternativer For 2 personer
✓ 3030 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Utendørsbasseng
Treningsstudio
Lekeplass
Klimaanlegg
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Grillutstyr

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes

Kjøkkenet har et kjøleskap, en stekeovn og en mikrobølgeovn, og du har dessuten tilgang til bidé, gratis badeprodukter og hårføner.

I Dubai, 9,1 kilometer fra Dubai Autodrome og 14 kilometer fra Address Montgomerie golfklubb, ligger Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes. Her tilbys overnatting med gratis WiFi, klimaanlegg, et utendørsbasseng og et treningsstudio..

Overnattingsstedet ligger 15 kilometer fra Mall of the Emirates kjøpesenter og har en tennisbane og gratis privat parkering.

Lekeplass og en grill finnes tilgjengelig for deg på Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes.

Gurunanak Darbar Sikh-tempelet ligger 15 kilometer fra overnattingsstedet, mens The Walk at JBR er 15 kilometer unna. Al Maktoum internasjonale lufthavn ligger 26 kilometer unna overnattingsstedet.

Rom og fasiliteter

I ettromsleiligheten er det 43 m² og plass til opptil 2 gjester. Sengeoppsettet består av 1 king-size-seng. Det egne badet har dusj. Utendørsfasilitetene i ettromsleiligheten omfatter balkong, uteplass og utemøbler. Kjøkkenet har kokeplate, kaffemaskin og kjøkkenutstyr. Tilgjengelig utstyr omfatter vaskemaskin og strykejern.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Ettromsleilighet — 43 m²

  • 2 gjester
  • 1 soverom
  • 43 m²

Rom 1 - 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • Balkong
  • Tilgjengelig via heis
  • Dusj
  • Hårføner
  • Opptil 2 gjester
  • Areal: 43 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

14:00–00:00

Utsjekking

07:00–11:00

Minstealder for innsjekking

21 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Ekstra seng (alder i år: 0+). Tillegget er AED 262.5 per natt. Barneseng (alder i år: 0–2). Tillegget er AED 157.5 per natt. Minstealderen for innsjekking er 21 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Skadedepositum

Overnattingsstedet kan kreve et skadedepositum på AED 800. Depositumet betales med betalingskort. Depositumet kreves inn ved ankomst. Tilbakebetaling forventes innen 14 dager etter utsjekking. Tilbakebetalingsmåte: via bankoverføring.

Viktig informasjon

Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Parkering

Språk personalet snakker
arabisk engelsk russisk filipino

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Jernbanestasjonen «محطة دبي» ligger 1,8 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

  • Dyrehagen «حديقة الفراشات بدبي» ligger 7,6 km unna målt i luftlinje.

  • Flyplassen «مطار دبي الدولي» ligger 31,3 km unna målt i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • ملاعب الجميره للغولف golfbane
    1,8 km
    omtrent 35 min til fots
  • استاد دبي الدولي للكريكيت stadion
    4,3 km
  • حديقة المعجزة دبي severdighet
    7,3 km
  • حديقة الفراشات بدبي dyrehage
    7,6 km
  • 3D Blacklight Minigolf Dubai fornøyelsespark
    7,6 km
  • SplashPad badeland
    7,9 km
  • متحف دبي للصور المتحركة museum
    8,0 km
  • Madame Tussauds Dubai galleri
    8,5 km
  • موقع الصفوح الأثري arkeologisk område
    9,6 km
  • الحديقة المائية وايلد وادي badeland
    12,8 km

Natur

  • جبل علي fjelltopp
    5,8 km
  • محمية الحفظ الخاصة verneområde
    7,2 km
  • دبي مارينا småbåthavn
    7,9 km
  • Yacht Rental Dubai Marina strand
    8,0 km
  • شاطئ مرسى دبي strand
    8,0 km
  • شاطئ الصفوح strand
    10,4 km
  • مركز وادي الصفا للحياة الفطرية verneområde
    11,6 km
  • محمية ند الشبا الطبيعية verneområde
    16,7 km

Kollektivtransport

  • محطة دبي jernbanestasjon
    1,8 km
    omtrent 35 min til fots
  • عقارات جميرا للجولف T-banestasjon
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots

Flyplasser

  • مطار آل مكتوم الدولي flyplass
    12,3 km
  • مطار دبي الدولي flyplass
    31,3 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Basseng og velvære

  • Utendørsbasseng
  • Utendørsbasseng (helårsåpent)
  • Basseng
  • Treningsstudio

Underholdning og familietjenester

  • Lekeplass

Annet

  • Klimaanlegg
  • Heis
  • Røykfrie rom
  • Eget røykeområde
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Mat og drikke

  • Grillutstyr
  • Levering av matvarer

Fellesområder

  • Utendørsmøbler

Sikkerhet

  • Sikkerhetsvakt døgnet rundt
  • Sikkerhetskamera i fellesområdene
  • Brannslukningsapparater
  • Safe
  • Sikkerhetsalarm
  • Røykvarslere

Trygg mathåndtering

  • Alt av tallerkener, bestikk, glass og annet dekketøy desinfiseres

Fysisk avstand

  • Mulighet for kontantløs betaling

Rengjøring og desinfisering

  • Bruk av rengjøringsmidler som er effektive mot koronaviruset
  • Gjestene kan takke nei til rengjøring av boenheten sin
  • Overnattingsstedet rengjøres av profesjonelle renholdsfirmaer
  • Sengetøy, håndklær og annet tøy vaskes i samsvar med retningslinjer fra lokale myndigheter

Sikkerhet

  • Førstehjelpsutstyr er tilgjengelig
  • De ansatte følger alle sikkerhetsregler fra lokale myndigheter

Aktiviteter

  • Tennisbane

Rengjøring

  • Daglig rengjøring

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
9,0 / 10
Fantastisk 1 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes
Hva er GPS-koordinatene til Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes?

GPS-koordinatene til Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes er 25.025004, 55.183488.

Er det gratis internett på Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes?

Ja. Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes tilbyr gratis internett til gjester.

Er det gratis parkering på Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes?

Ja. Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes?

Innsjekking på Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes starter kl. 14:00, og utsjekking er mulig til 11:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes?

Romalternativer på Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes inkluderer: Ettromsleilighet.

Hvordan kan jeg kontakte Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes?

Etter at du har bestilt på Splendid Studio at Mesk 1 Midtown Dubai Production City by Deluxe Holiday Homes, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor ligger حديقة المعجزة دبي i forhold til overnattingsstedet?

حديقة المعجزة دبي ligger 7,3 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

Utforsk Dubai

Finn flere overnattingssteder i Dubai

Utforsk overnattingssteder i Dubai etter type.

Se alle overnattingssteder i Dubai