Over de accommodatie
Je verblijf bij Sol, Mar y Tamarindo
Je kunt bij het appartement in de buurt uitstekend snorkelen, of gebruikmaken van het zonneterras.
Sol, Mar y Tamarindo ligt in El Combate, op 13 minuten lopen van Playa El Combate en 27 km van Porta Coeli Religious Art Museum, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning, een buitenzwembad en een privéstrand. Deze accommodatie biedt een privézwembad en gratis privéparkeren.
Dit appartement is uitgerust met 1 slaapkamer, een keuken met een koelkast en een oven, een flatscreen-tv, een zithoek en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Guanica Dry Forest ligt op 45 km van Sol, Mar y Tamarindo, en La Parguera BioBay ligt 24 km verderop. Vliegveld Luchthaven Eugenio Maria de Hostos ligt op 39 km afstand.
Kamers en voorzieningen
Sol, Mar y Tamarindo biedt een appartement voor maximaal 7 personen. De badkamervoorzieningen in het appartement omvatten een bad.
De keuken heeft een kookplaat, een magnetron en keukengerei. Buiten hebben gasten de beschikking over een barbecue, een eethoek buiten en buitenmeubilair. De uitrusting omvat een wasmachine, een wasdroger en een strijkijzer. Gasten hebben de beschikking over een bureau, een bank en een kluisje.