1/10

Casa o xalet

Shadow Run

85704 Tucson, Estats UnitsVeure mapa

Casa 3 Habitacions 6 persones Estats Units
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 6 persones
✓ 2323 Serveis Serveis i equipament
☏ 24/724/7 Atenció als hostes Som aquí per ajudar
Piscina
Instal·lacions de spa
Restaurant
Zona lúdica infantil
Aire condicionat
Barbacoa

Sobre l’allotjament

La teva estada a Shadow Run

Shadow Run és una casa de vacances a Tucson i ofereix una piscina i instal·lacions de spa. Les instal·lacions i els serveis inclouen un restaurant.

L'allotjament ofereix una zona de jocs infantils. Els hostes tenen a la seva disposició aire condicionat. A més de equipament per fer barbacoes, l'allotjament ofereix una zona de pícnic.

L'allotjament posa a disposició dels hostes un servei de bugaderia.

Hi ha un camp de golf en un radi de 3 km de l'allotjament. La distància fins a l'aeroport «Tucson International » és de 24 km.

Les famílies poden allotjar-se amb infants de qualsevol edat.

Habitacions i equipament

Amb una superfície de 207 m², la casa de vacances té 3 dormitoris. La casa de vacances pot allotjar fins a 6 persones. La distribució dels llits inclou 1 llit individual, 1 llit doble i 2 llits king-size.

El bany privat inclou una dutxa arran de terra, una banyera i un assecador de cabells. L’espai exterior inclou un pati, una barbacoa i una zona de menjador a l’aire lliure. La cuina inclou un rentaplats, una placa de cuina i un forn.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Casa 3 Habitacions — 207 m²

  • 6 persones
  • 3 dormitoris
  • 207 m²

Habitació 1 - 1 llit king-size, Habitació 2 - 1 llit king-size

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Canals per satèl·lit
  • Escriptori
  • Fins a 6 persones
  • Superfície: 207 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

A partir de les 16:00

Sortida

Fins a les 10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

21 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Aparcament

L’allotjament no ha facilitat informació sobre l’aparcament.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 21 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

En fer el registre d’entrada es requereixen un document d’identitat amb fotografia i una targeta de crèdit. Les peticions especials estan subjectes a disponibilitat i poden comportar càrrecs addicionals. Informa l’allotjament amb antelació de l’hora prevista d’arribada. Pots fer servir l’apartat de peticions especials en reservar o les dades de contacte de la confirmació. No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament.

Idiomes que parla el personal
anglès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Shadow Run»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El museu «Children’s Museum Oro Valley» es troba a 1,8 km.

  • L’espai protegit «Cañada del Oro River Park» es troba a 6,8 km de l’allotjament.

  • L’aeroport «Tucson International Airport» es troba a 23,6 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Children’s Museum Oro Valley museu
    1,8 km
    aprox. 35 min a peu
  • Wells Fargo Foyer Gallery galeria
    1,8 km
    aprox. 35 min a peu
  • Tucson Arizona Temple lloc de culte
    2,2 km
    aprox. 40 min a peu
  • Cactus Springs parc aquàtic
    4,1 km
  • Funtasticks parc d’atraccions
    4,2 km
  • Sun Circle monument
    4,7 km
  • St. Philip's in the Hills Episcopal Church lloc de culte
    4,7 km
  • Degrazia Gallery in the Sun museu
    7,1 km
  • Miracle Mile Historic District lloc d’interès
    8,6 km
  • Saint Augustine Cathedral catedral
    11,8 km

Natura

  • Tohono Chul parc
    2,1 km
    aprox. 40 min a peu
  • Rillito Park and Racetrack parc
    4,0 km
  • Cañada del Oro River Park espai protegit
    6,8 km
  • Silverbell-Boyer Open Space espai protegit
    8,3 km
  • Health and Heritage Trail espai protegit
    8,5 km
  • Mason Center espai protegit
    8,9 km
  • Catalina State Park espai protegit
    13,3 km
  • Saguaro National Park - Tucson Mountain District espai protegit
    19,0 km

Remuntadors i telefèrics

  • Clarence Chairlift remuntador
    21,9 km
  • Curtis Chairlift remuntador
    22,2 km

Aeroports

  • Tucson International Airport aeroport
    23,6 km
  • Pinal Airpark aeroport
    39,9 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Piscines i benestar

  • Piscina
  • Joguines per a la piscina
  • Instal·lacions de spa

Menjar i begudes

  • Restaurant
  • Barbacoa

Animació i serveis per a famílies

  • Zona lúdica infantil

Altres

  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Zones comunes

  • Mobiliari exterior
  • Zona de pícnic

Activitats

  • Senderisme
  • Ciclisme
  • Camp de golf (a menys de 3 km)
  • Pesca
  • Hípica
  • Esquaix

Distanciament físic

  • Registre d'entrada i sortida sense contacte

Seguretat

  • Extintors
  • Detectors de fum

Mesures de seguretat

  • Farmaciola disponible

Neteja i desinfecció

  • Els llençols, tovalloles i altra roba es renten seguint les directrius de les autoritats locals

Serveis de neteja

  • Bugaderia

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Les opinions apareixeran quan estiguin disponibles

Llegeix totes les opinions
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.

Comparació de preus

Preu i allotjaments similars

Comparació dins de la categoria «Casa o xalet» · Tucson.

2 persones · 1 nit

En comparació amb tota la ciutat

Tots els tipus d’allotjament

Més car que el 68.3% dels altres allotjaments de la ciutat.

En comparació amb el mateix tipus d’allotjament

Casa o xalet

Més barat que el 85.7% dels altres allotjaments d’aquest tipus.

Categoria i preu similars

Preus orientatius per a 2 persones i 1 nit. El preu de l’oferta depèn de les dates de l’estada.

Preguntes i respostes - Shadow Run
Quines són les coordenades GPS de Shadow Run?

Les coordenades GPS de Shadow Run són 32.325363, -110.96673.

Quant costa reservar una habitació a Shadow Run?

Les tarifes de les habitacions a Shadow Run comencen a 112,4 €.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Shadow Run?

L’entrada a Shadow Run comença a les 16:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Shadow Run?

Les opcions d’habitació a Shadow Run inclouen: Casa 3 Habitacions.

Com puc contactar amb Shadow Run?

Després de reservar a Shadow Run, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

A quina distància es troba «Miracle Mile Historic District»?

«Miracle Mile Historic District» és a una distància de 8,6 km.

Quina distància hi ha des d’aquí fins a «Clarence Chairlift»?

Fins a «Clarence Chairlift» hi ha 21,9 km.

Descobreix Tucson

Troba més allotjaments a Tucson

Descobreix els allotjaments a Tucson per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Tucson