Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Second floor - Vacation STAY 83113v
Majoituspaikassa Second floor - Vacation STAY 83113v (Naha) asiakkaille on tarjolla ilmastointi. Majoituspaikasta on 2,7 km rannalle ”Naminoue Beach”.
Majoituspaikassa on maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
”Tamaudun Mausoleum” sijaitsee 2,7 km päässä majoituspaikasta. Lentoasema ”Naha ” sijaitsee 6 km päässä majoituspaikasta.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 15:00–23:00 ja ulos viimeistään klo 10:00. Sisään- ja uloskirjautuminen voidaan hoitaa ilman fyysistä kontaktia.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia.
Huoneet ja varustelu
Studiohuoneistossa on 13 m² tilaa, ja majoittujia voi olla enintään 4. Vuoteina on 4 yhden hengen vuodetta. Kylpyhuone on yhteiskäytössä, kun majoitut studiohuoneistossa. Keittiön varustukseen kuuluu keittotaso, mikroaaltouuni ja jääkaappi. Käytettävissä on lämmitys. Varustukseen kuuluu pesukone ja kuivausrumpu.